Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tavasszal sikerül megszabad...

Ha tavasszal sikerül megszabadulnunk végre a Fidesztől és Márki-Zay Péter lesz a miniszterelnök 10 év múlva (reálisan) hol fog tartani Magyarország?

Figyelt kérdés
A válaszok között lesz túlzás is, amit valószínűleg 10 év alatt lehetetlen lenne hogy megtörténjen. De én mégis azt javaslom, mindenki reálisan fontolja meg, mi várható, ha a tolvaj kormány eltakarodik és tiszta lappal indulhat egy korrupciómentes kormány.

2022. jan. 5. 20:15
1 2 3
 11/27 árokpart ***** válasza:
25%
Jobb lesz a mostaninál az egyszer biztos.
2022. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem Csehország szintjén leszünk.

Ha az ellenzék valóban az emberekbe forgatná a pénzt, és kevesebbet lopnának, az EUs támogatás oda menne ahová kellene, én simán kinézem, hogy így fog haladni az ország:

2023 - Minden Román régiót visszaelőzzünk (amúgy Románia nem előzte le még Magyarországot, de jövőre simán letudná)

2025 - Lengyelországot leelőzzük

2026 - Szlovákiát leelőzzük

2030 - Leelőzzük Csehországot.

2022. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 meszike91 ***** válasza:
21%
Ha MZP nem a haverjait gazdagítja mint orbán akkor sokat fejlődhetnénk.
2022. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem nagyobb esély van Svájc leelőzésére varázsütésre mint arra, hogy MZP-t megválasszák. Azért na, jelenlegi rendszer se jó, de azért a két rossz közül nehogy már a nagyobb rosszat akarják az emberek :D
2022. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14%
Amelyik lepontozott, indokolja már meg miért.
2022. jan. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
14, honnan tudod, hogy rosszabb? Kormányzott? Nem.
2022. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
14%

Szlovákia a baloldal regnálása alatt előzött le minket, de már rég visszaelőztük őket, csak úgy mondom.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
26%

Honnan tudni, hogy rosszabb? " Normális " politikus legalább próbál választás előtt ígérgetni, és azt mondani amit az emberek hallani szeretnének, MZP meg úgymond egyenes a falnak megy, kamera előtt esz olyan kijelentéseket amivel garantálhatóan maximum szavazatokat veszít.


Most akkor ha már előtte ezt csinálja, mit csinálna utána, szerintem még a GYF korszakhoz képest is képes volna úgymond az országot jobban tönkretenni és kiszolgáltatni.

2022. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
3%

Elméletem szerint minden politikus alapvetően azért választja a politikai pályát, hogy lopjon. Elején kicsiben, aztán növekvő ütemben egyre gyorsabban. A 98 és 2002 közötti Fidesz is valahogy más volt, de azóta már túl sokat voltak hatalmon ők is.. előtte meg a komcsik loptak.


Ha MZP lesz, akkor első 4 évében én mérsékelt javulásra számítok a gazdaság illetve a Forint árfolyamát illetőleg. Ha újraválasszák, akkor pedig szépen lassan ő is elkezd elfideszesedni. Idővel lesz majd egy új lölö is meg minden.


A népszerűségen alapuló kormányzás a hibás. Nem feltétlen az hozza a legjobb döntéseket aki elég embert tud meggyőzni róla, hogy ő a jó. Ennek nincs semmi értelme. Mondani bármit lehet. Emellett pedig a haveri alapon működő közbeszerzés csak hatványozza a problémát.


Az pedig, hogy ennyire gusztustalanul egyértelműen nyomják mindenki arcába a propagandát, nyíltan keresnek propagandistákat, miközben tagadhatatlanul szarrá lopták az országot.. máshol ilyenek után puccs volt.


Az a vicces, hogy van még aki megmagyarázza, hogy Lőrincke a csöves kis gázszerelő hogyan csinált pár év lefolyása alatt 500 milliárdos vagyont. Biztos ennyi volt a hozzáadott értéke az ország fejlődéséhez, ja :D Fájdalmas, hogy mennyire egyszerű az emberek többsége. Elég ha hallja a híradóban és elhiszi. Én is azt gondoltam, hogy a TV-ben nem hazudnak.. kb 10 éves koromig.

2022. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha valóban lesz kormányváltás (és remélem hogy lesz is) akkor sem hiszem hogy csodát tudnának tenni.


Rekord magas az államadósság meg az infláció. Illetve mindenhol Fidesz tökfejek vannak rakva 2/3-al 9 évre.


Szerintem ugyanolyan f*s lesz minden sőt még rosszabb is mivel amennyire szét van most cseszve az ország innen nehezen tud majd fejlődésnek indulni. Túlzottam is szétlopta a Fidesz...


Szóval én további drágulásra számítok. Én csak abban reménykedem hogy a médiával valamit kezdenek mert most ami van az már röhejes. Csak a propaganda meg ezerrel mint valami diktatúrában...

2022. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!