Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki MZP-t vagy az összefogást...

Aki MZP-t vagy az összefogást kritizálja az a Fidesznek tesz jót?

Figyelt kérdés
MZP is gyakran hivatkozik erre és kb. minden rossz megszólalása után ezzel takaródzik, de facebook meg itteni hozzászólások alatt is gyakori, hogy ha valaki valamivel nem ért egyet amit az ellenzék csinál akkor egyből fideszbérenc.

#összefogás #momentum #DK #Együtt Magyarországért
2022. jan. 6. 12:38
A kérdező szavazást indított:
DK-s vagyok, szerintem is a Fidesz szekerét tolják az ilyen emberek.
DK-s vagyok, szerintem lehet kritizálni az összefogást, MZP-t.
Momentumos vagyok, szerintem is a Fidesz szekerét tolják az ilyen emberek.
Momentumos vagyok, szerintem lehet kritizálni az összefogást, MZP-t.
Jobbikos vagyok, szerintem is a Fidesz szekerét tolják az ilyen emberek.
Jobbikos vagyok, szerintem lehet kritizálni az összefogást, MZP-t.
MSZP-és, LMP-és, Párbeszédes, MZP-és vagyok, szerintem is a Fidesz szekerét tolják az ilyen emberek.
MSZP-és, LMP-és, Párbeszédes, MZP-és vagyok, szerintem lehet kritizálni az összefogást, MZP-t.
Fideszes, más párt szavazója, pártsemleges vagyok, szerintem is a Fidesz szekerét tolják az ilyen emberek.
Fideszes, más párt szavazója, pártsemleges vagyok, szerintem lehet kritizálni az összefogást, MZP-t.
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem szabad kritizálni egyiket sem.
2022. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Fideszes vagyok szerintem a Fidesz szekerét tolják.
2022. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Fideszes vagyok, és szerintem minden politikai szereplőt, pártot lehet kritizálni, beleértve a Fideszt is 🤔🤔
2022. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Fideszes vagyok, a programoknak kellene versenyezniük kinek mi a szimpatikusabb arra szavaz.
2022. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

Igen, a Fidesznek tsz jót, de nem azért, amiért sokan gondolják.

Márki nem tökéletes. Követ el sok hibát is. Ahogy bárki más is. Aki azonban ezt nem érzékeli, és úgy képzeli, egy választást csupa szép szóval lehet megnyerni a jelen közegben, aki nem tud különbséget tenni abban, hogy a kijelentés az ő értékrendjének nem tetszik, vagy romboló hatású, az ki fog ábrándulni abból, amiből nem szabadna, és esetleg szavazni sem megy. Ennél jobban pedig a Fidesz szekerét tolni már csak direkt lehet.


Ez az a durva helyzet, ahol a cselekvőt kritizálni fölösleges mert gyengít, de kijavítani szükséges, mert az erősít. Ha egy állításról csak annyit tudok mondani, hogy nem tetszik, az baj. Szükséges az is, hogy megmondjam, mi benne a romboló, és hogyan lehet építőre alakítani. Ha ne mezt teszem, minden jó szándékom ellenére rombolok, éspedig azért, mer ta Fidesz ilyen környezetet teremtett. Van neve is, bizonytalanságkeltés. Az jó (a Fidesznek), mert aki bizonytalan, nem fog szavazni. Azt kell látni, a Fidesz tábora nem nagy de megbonthatatlan. Az eredmény pedig kizárólag azon fog múlni, ennél több lesz-e a leváltó szavazó.

Aztán a leváltás után a dolog már sokkal bonyolultabb lesz. Utána dolgozni kell a sok elrontott dolog helyreállításán. A bonyolultság pedig abban lesz, hogy sokféle megoldás létezik, de mindenki a amagáét akarja. Pedig itt nem a hogyan lesz a gond, hanem az elérés.

2022. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
MZP-t támogatom és fenntartom a jogot, hogy kritizáljam. Ő egy politikus, nem bálvány, hogy imádni kelljen. Szomorú képet fest nemcsak a kérdés, de a politika kategóriában adott válaszok is az emberek többségének gondolkodásáról.
2022. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!