Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc idején miért...

Gyurcsány Ferenc idején miért volt ilyen bődületesen magad az életszínvonal Magyarországon?

Figyelt kérdés

Akkoriban nem is neveztek minket külföldiek sem klasszikus kelet-európának, inkább közép-európai kifejezést használtak ránk. Kelet Európát azt már (az akkoriban tőlünk még nagyon elmaradott) Romániától számolták echte keletnek. Most már sajnos Románia is jobb lett nálunk, az én szakmámban is látom, hogy Bukarestben már 1,4-1,5-ször tehát már lassan tényleg másfélszer olyanok a bérek mint Budapesten.

De visszatérve a Gyurcsány időszakhoz, miért volt az, hogy akkoriban mindenki tágas luxus lakás, új autó, nyaralások, minden alap volt. Még gyerek voltam akkor de emlékszem, hogy az volt a legnagyobb baja a magyar embereknek, hogy jaj a cigányok nem dolgoznak és mégis milyen sok segélyt kapnak.

Manapság meg ki nem szarja le, hogy a cigányok nem dolgoznak és mennyi segélyt kapnak? A legkisebb gondunk is nagyobb már ennél. És jóval puritánabbak az életkilátásaink.

Gázéremelés ide vagy oda, öszödi beszéd "qrva ország" ide vagy oda, azért az életszínvonal az nagyon jó volt. Miért utálják akkor mégis sokan Ferit?



2022. jan. 6. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én Fletó alatt pizzafutárként kezdtem, havi 1,5 milliót kerestem + borravaló. Céges kocsit is kaptunk én egy BMW kábriót.
2022. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én kubikoltam havi 2 misiert. Szolgálati autónak volvot kaptam plusz volt fizetett céges prosti aki lecummantott minden műszak végén.
2022. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt magad.
2022. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Mert akkor nem volt korrupció meg mutyi és azt a pénzt az életszínvonalra tudtak fordítani.
2022. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
igen a szép idők akkoriban a8 audival jártam manapság 15 éves dácsiával
2022. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Klárára kellett volna szavaznotok, akkor jobban élnénk, mint egész Európa együttvéve!
2022. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
4es a libák akkoriban jól éltek
2022. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
4 csak vicceltem.😉
2022. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Minden szavad szent igaz kérdező, akkoriban én motoros postai kézbesítőként Honda CBR-el hordtam a leveleket meg volt két Suzu Hayabusám odahaza hobbinak tartva a 200 nm-es budai villám garázsában. Homáron és kaviáron éltem. Ó azok a régi szép idők.
2022. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
ó az te voltál , mindíg meg akartam kérdezni mennyi a vége a hondádnak
2022. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!