Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha Gyurcsány már...

Fideszesek! Ha Gyurcsány már nem politizálna, akkor sem gondolkodnátok el az ellenzéken, mint alternatíva?

Figyelt kérdés
Illetve ha nem is szavaznátok rájuk, nem irtóznátok tőlük kevésbé?

2022. jan. 7. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Azért Gyurcsányon kívül még épp elég olyan fajsúlyos politikus van akik 2010 előtti ámokfutásban részt vettek, szóval nem tudom épeszű ember mennyire szavazna le rájuk. Ha ők csak "parancsot teljesítettek" az pont ugyanolyan rossz mintha értelmi szerzői voltak annak ami történt.


Illetve ha az "új arcokat" nézzük akkor pl. nekem a Párbeszéd már ott elvágta magát amikor az LMP-ből kiváltak.


Momentum egész eddigi teljesítménye annyi volt, hogy elkaszáltak egy olimpiát.


Jobbik olyan köpönyegforgatásba ment át, hogy szerintem már ők se tudják hogy mit is akarnak.


Szóval röviden ha Gyurcsány soha meg se született volna én akkor se szívesen szavaznék erre az ellenzékre és nem gondolnám róluk azt, hogy képesek lennének az ország vezetésére.

2022. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Miért kellene egy alapvetően jó országvezetést lecserélni egy olyanra, ahol se tehetség, se megfelelő politikai irány?
2022. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem, nem egyezik a világlátásom a baloldali pártokkal, és nem képviselik az érdekeimet. Igaz a jelenlegi kormány sem tökéletes, de fényévekkel jobb.


Amit ki kell emelnem mindenképp extra negatívumként az ellenzékben, az a demokrácia-hisztijük. Most demokrácia van. De tegyük föl hogy rosszul látom és nincs. Lexarom nagy ívben hogy nincs jogállam, mert sokkal jobban élek mint a balos kormányok alatt.

2022. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

#1


"Jobbik olyan köpönyegforgatásba ment át, hogy szerintem már ők se tudják hogy mit is akarnak."


Mer a Fidesz nem...

2022. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ennél a nyugdíjasgyűlölő ellenzéknél minden jobb!
2022. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Azért Gyurcsányon kívül még épp elég olyan fajsúlyos politikus van akik 2010 előtti ámokfutásban részt vettek, szóval nem tudom épeszű ember mennyire szavazna le rájuk. Ha ők csak "parancsot teljesítettek" az pont ugyanolyan rossz mintha értelmi szerzői voltak annak ami történt."

Talán azért olyan sokan még sincsenek. Tökéletes képviselőtestület, ahol mindenki mindenkinek megfelel nem lesz soha.


"Illetve ha az "új arcokat" nézzük akkor pl. nekem a Párbeszéd már ott elvágta magát amikor az LMP-ből kiváltak."

Nekem ez nem tűnt akkora bűnnek, bár nekem sem volt egy szimpatikus lépés és elfogadom ezt az érvet.


"Momentum egész eddigi teljesítménye annyi volt, hogy elkaszáltak egy olimpiát."

Mondjuk úgy, hogy nem is parlamenti pártok, nincs túl nagy mozgásterük. Akiknek eddig nem volt módjuk bizonyítani épp, hogy kormányon tehetnék meg.


"Jobbik olyan köpönyegforgatásba ment át, hogy szerintem már ők se tudják hogy mit is akarnak"

Ez is igaz, viszont ez a Fideszről is elmondható. Csak ők egy másik irányba változtak.

2022. jan. 7. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

#4

Nekik az kamu. Nem hiszik el, hogy anno a Fidesz is liberális párt volt.

2022. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

#1 mondj pár ilyen fajsúlyos politikust gyurcsányon kívül!


#3 A fidesz egy elég szélsőségesen baloldali párt, szóval kicsit el vagy tévedve.


Egyébként az emberek szinte mindig jobban élnek mint pár évvel ezelőtt, ez a világban sok ezer éve így van, háborúk, diktatúrák tudják ezt megszakítani.

2022. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!