Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap volt 44 éve hogy...

Tegnap volt 44 éve hogy hazakerült a Magyar Szent Korona. Mi a véleményetek A Magyar Szent Koronáról?Van érzelmi kötődésetek hozzá?Én pl láttam a TV ben mikor hazahozták. Érzelmi kötődést úgy is értem hogy valaki régenőrizte? Nagyapa?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
A csuti ge*i biztos felpróbálta már párszor.
2022. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó hogy meg van és itthon.
2022. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1okos válasz.biztos felpróbálta.

Biztos?Miből gondolod?

2022. jan. 7. 17:03
 4/14 hypno ***** válasza:
57%
Én a Horányi Révnél láttam, amikor giccsesen hazafiasra díszített hajóval Esztergomba szállították....vagy amikor vissza? A franc emlékszik.
2022. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 Én is így gondolom.

A legfontosabb emlékünk nemzeti jelképünk.

2022. jan. 7. 17:05
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

A politikusok legtöbbje méltatlan a szakrális küldetésre. Ráadásul a kutatók szerint megbuherálták usa-ban, hogy elveszítse erejét pl ferdék rajta egyes elemek. A legjobb magyar szakértője a koronának és a szakralitásnak Pap Gábor, számos videója van 2009-es években. Például Gyurcsány idején mostohán bántak vele, ezt kifejtette Pap Gábor művészettörténész hogyan kellene bánni egy ilyen örökséggel, ami még a pápánál is nagyobb hatalommal ruházta fel a viselőjét. A pápa egy senki eg szakrális királykoz képest, és hiába teszi a fejére egy önjelölt király, hatástalan lesz.


Nem csoda, hogy Magyarországgal ez a sok tragédia történt. A cionistáknak nem tetszett, hogy a magyar király vétózhatja a pápát.

2022. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 hogy bántak vele gyurcsiék?
2022. jan. 7. 19:49
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Ferdén volt letéve, nem vízszintesen.
2022. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hol a Kotona tátolóban volt ferdén?
2022. jan. 7. 20:28
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Pap Gábor művészettörténész egyik 2009-es youtube videó mondta, hogy nincs jó helyen a korona, és nincs jól elhelyezve például ferde, és alapvetően USA-ban buheráltak rajta, levettek róla dolgokat, egyes dolgokat visszatettek rá, de ferdén... Hosszú téma 4 órás videói vannak a témában.
2022. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!