Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Czeglédy Zoltánnal...

Egyetértesz Czeglédy Zoltánnal, hogy MZP-ből már elég volt és jobb lenne minél gyorsabban lebonyolítani a választást, hogy véget érjen ez az ámokfutás?

Figyelt kérdés

„Nem lehetne, hogy inkább írja ki Áder János jövő vasárnapra a választást, és befejezzük ezt az egészet?”


[link]


2022. jan. 10. 12:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, MZP megnyilatkozásai egyre katasztrofálisabbak, féltem az összefogás sikerét.
Nem, MZP nagyon jól kommunikál, ő vezeti győzelemre az összefogást ezekkel a nyilatkozatokkal.
Na, ne legyen még vége, én annyira jól szórakozom! Plusz minden alkalom egy szög az összefogás koporsójába.
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem értek egyet, nyilatkozzon csak minél többször!
2022. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne hagyd abba Péter,veled vagyunk!!!!!
2022. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Czeglédy egy ripacs. Sokszor mondott már nagy hülyeségeket.
2022. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hypno ***** válasza:
78%
Czeglédi és Hont nagyon jól érzi magát őfelsége ellenzéki elemzőjének szerepkörében.
2022. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Vegre valaki eleg tokos felvenni a kesztyut a mocskos fidesszel verbalisan is. Az ellenzek rajta meg jakabon kivul csak pipiskedik mint egy primadonna jaj nehogy csunyat mondjuk az nem illik a fennkolt ellenzekhez.
2022. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha végig ezt a kommunikációt nyomja, akkor sokan meg fogják sajnálni, mint háromlábú kutyát és rá fognak szavazni. És akkor meglesz az ellenzéki 2/3!
2022. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

✅ Nem, hagyjuk csak békén MZP-t, hagy csináljon csak bohócot magából és az egész cirkusz-bagázsból. Nagyon jó úton halad! Egy élvezett lesz végig nézni az ÁPRILISIG tartó lejtmenetet 🤡

⭕️ Igen, MZP megnyilatkozásai egyre katasztrofálisabbak, féltem az összefogás sikerét.

⭕️ Nem, MZP nagyon jól kommunikál, ő vezeti győzelemre az összefogást ezekkel a nyilatkozatokkal.

✅ Na, ne legyen még vége, én annyira jól szórakozom! Plusz minden alkalom egy szög az összefogás koporsójába.

2022. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!