Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Niedermüller bejelentette,le KELL bontani a határon lévő kerítést?

Figyelt kérdés

Végre nem csak safranek mond fantasztikus dolgokat.


[link]


Le kell bontani a kerítést?



2022. jan. 10. 18:21
A kérdező szavazást indított:
Le kell bontani a kerítést,jöjjenek a migránsok
Nem kell lebontani a kerítést,nem kellenek migránsok
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Az ellenzék mindig is a kerítés ellen volt kivéve a jobbikot, nem tudom miért változtattak a véleményükön. Lehet nyerni akarnak?
2022. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én imádom Niedermüller Pétert, sok szavazatot vesz el az ellenzéktől.
2022. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Na, Ny-Európa akkor aztán megtudja, hogy milyen a migráció, de hát tudják meg, végül is ők akarták, nem ?
2022. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is a kerítés ellen vagyok, csak az a baj hogy ha nem lenne, nem lesz, nem tudom mit kezdenek majd a menekültekkel.
2022. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

-Fidesz kirekesztő politikája rossz, értem

-SEGÍCSVIKTORLEBONCSÁKAKERÍTÉST!!

2022. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Niedermüller az, aki rémisztő képződménynek nevezte a fehér, heteroszexális, keresztény férfiakat? Eltűnhetne a DK-val együtt a süllyesztőbe. Már így is eleget ártottak ennek az országnak.
2022. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Neandermüller csak a fekete, homoszexuális, zsidó kerítéseket szereti. Az ellenkezőjétől megrémül. :D
2022. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Kivágott videó melyik részén állít olyat, hogy "le KELL bontani a határon lévő kerítést"?
2022. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szó szerint nem mondta így, csak azt hogy a "Kerítés morálisan tarthatatlan."

2022. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A kerítésre azért is van szükség, hogy csak úgy észrevétlenül, papírok és regisztráció nélkül senki ne jöhessen be az országba, aki nem EU-s polgár. Aztán a szegény, szerencsétlen, türelmetlen emberek ott éjszakáznak, ahol tudnak, volt rá példa, hogy hétvégi házakat törtek fel.

Úgy látszik a FRONTEX-en is lenne még mit fejleszteni, mert nem ellenőrzik kellően az EU külső határát.

2022. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!