Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol erről a cikkről,...

Ki mit gondol erről a cikkről, mely a kormány gyűlölet-kampányában megfogalmazott állításokat, igyekszik megcáfolni?

Figyelt kérdés
Íme a cikk: [link]

2022. jan. 11. 14:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az itt erősködő zsidózó inceleknek ennyire probléma az emberi jogok, hogy még ezt is támadják, de hát érthető ha Orbán is, egy olyan elszakadni vezető felé húz mint Dodik Boszniai Szerb vezető... és ezzel felakarja bomlasztani a ma ismert Bosznia-Hercegovinát.. egyébként Dodik nem ismeri el a Srebrenicai mészárlást mint népírtást.... szóval lehet emiatt fáj nektek... bár mi se lehettük nyugodtak... hiszen a vidéki zsidóság deportálását a magyar hivatalnok és csendőrség részével ez nem sikerülhetett volna gyorsan lebonyolítani...
2022. jan. 11. 18:04
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
??????
2022. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Master of Arts (MA)Nationalism Studies, Jewish Studies ezeket tanulta, de egyébként engem is érdekeltek volna a hasonló tanulmányok, Krakkóban én felvettem volna, mikor kint tanultam a Jagelló Egyetemen.. csak hát választanom kellett 5 tantárgyat amit itthonival kellett összehoznom..
2022. jan. 11. 18:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!