Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni?

Kire fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 20:13
A kérdező szavazást indított:
fidesz
ellenzék
Magyar Kétfarkú Kutyapárt
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Ellenzéki program:Adoemelesek, rezsiemelesek, megszorítások, fizetős egészségügy. Genderideologia. Migransok. Egyesült európai államok. Hatpárti döntésképtelenség. Visszaeső gazdaság. Hatalmas káosz. Ez kell nektek?



Óriási a kettős mérce. Márki - Zay mindennap megbánt valami társadalmi csoportot, már nem engedik nyilatkozni se(ez a ballib sajtószabadság?) meg már zsidózhat is. Gondoljátok el mit kapna ezekért egy Fideszes ember ha ő mondana ilyeneket. Szétszednék a ballib fakenews médiában, az tuti. 444,Telex, HVG, Partizán. Ezek igazi gyűlöletkeltő, magyarellenes oldalak.



Nézzük a tehetséges emberekből álló Fidesz kormánynak az alternatíváját.



Mzp- partnelkuli kirakatember, hatalma semmi, ő maga se tudja már hogy jobb vagy baloldali. Ahelyett hogy leváltotta volna az ellenzéket, most őket és a 2010 előtti embereket igyekszik visszahozni a hatalomba.



Dobrev - nem is kell mit mondani. Őskommunista, magyarellenes. Gondoljuk el hogy ő lenne az igazán tehetséges és keményen dolgozó, remek külföldi kapcsolatok ápoló Szijjártó Péter helyett. Inkább bele se merek gondolni.



Karácsony - egy tehetségtelen, alkalmatlan megélhetési politikus. Arra kellett hogy az állandó hazugsagaival meg jopofizasaival visszafoglalja a DK a fővárost. Össze vissza hazudozik, szétlopják Budapestet, egyik nap azt mondja nincs ügy, aztán a helyettese bevallja hogy persze, maga a főpolgármester találta ki. 2 milliárdos jutalekert. Következmény persze semmi. Meg persze ő soha semmiről nem tud és nem tehet semmiről.



Jakab- egy igazi hazudozó suttyó proli. Nem ért semmihez, csak ahhoz hogy beordibáljon a parlamentben. Igazi bohóc, egy konstruktív javaslata nem volt még az életében. Persze hazudozik ő is, csalja az asszonyt meg még le is tagadja.



Fegyor- nagyon buta, szélsőségesen liberális, Soros fióka. Még a saját oldalán se tud szavazatokat szerezni.



Gyurcsány Ferenc - övé a legerosebb ellenzéki párt, a legtöbb pénz, a legtöbb tapasztalat. Az egyetlen tehetséges politikus a baloldalon. Azonban ő is külföldi érdekeket szolgál, többször tönkretette már az országot, 2006rol nem is beszélve (akkor bezzg jogallam volt, mikor ártatlan embereket vertek örök életükre nyomorékká.)



A Fidesszel az is jól jár aki nem rájuk szavaz. Gondolok a magasabb bérekre, adovisszateritesre, hogy épül szépül az ország stb.



A baloldallal mindenki rosszul jár.



Nem is értem hogy lehet annyira elvakult valaki hogy erre az ellenzékre szavazzon

2022. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Orbánnal még az ellenzékiek is jól járnak.

MZP-vel még a sajátjai is rosszul

2022. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Táncsics radikális balpárt miért nincs a pártok között?
2022. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

De már megint így különböztetik meg, hogy fidesz, vagy baloldal.


Én nem vagyok baloldali, mégis utálom a fideszt!

2022. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Én meg baloldali vagyok, és MZP-szimpatizáns.
2022. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!