Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégiscsak jobb lett volna, ha...

Mégiscsak jobb lett volna, ha Karácsony lesz a miniszterelnök-jelölt, ahogy eredetileg is volt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Miben lett volna jobb? Bénább, jellegtelenebb alak mint MZP, Angolul sem tud (ami önmagában nem akkora dolog, de biztos felhasználnák ellene), és a Budapesti tevékenysége is enyhén szólva támadható.
2022. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Karácsony egy kompromisszumképesebb alak. MZP meg egy vadkapitalista, aki az egészségügyprivatizáciojával még az ellenzékieket is elijeszti
2022. jan. 11. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem szimpatikusabb Karácsony. Emberibb.


MZP-nél nem tudom eldönteni, hogy direkt maga alatt vágja a fát, vagy ennyire hülye.

2022. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem már túl sok ez a vadkapitalizmus, amit MZP képvisel
2022. jan. 11. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is szimpatikusabb Karácsony, de nekem akkor nőtt nagyot a szememben mikor visszalépett MZP javára.


De most MZP lesz, őt kell támogatni, már felesleges mi lett volna ha mondatokkal foglalkozni.

2022. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Én Klárinak örülnék, ő elszámoltat majd mindenkit.
2022. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vadkapitalizmust. Nem ér annyit a kormányváltás
2022. jan. 11. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy eredetileg is volt? Eredetileg is az előválasztás győztese lett volna a miniszterelnök-jelölt, azt pedig MZP nyerte. Ideje lenne ezt elfogadni
2022. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne vadkapitalizmus? Egy demokráciában nem a kormányfő dönt mindenről.

Jelenleg más van: autokrácia, és kleptokrácia, na meg vadkapitalizmus, vagy mi, amit emlegetsz.


Nem MZP szava lesz a döntő, hanem a parlamenti többségé, MZP-nek meg frakciója se lesz.

2022. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Karácsony egy sete-suta őzgizda, nagyon cuki meg nagyon szép a szemüvege, de nem miniszterelnöknek való. Ráadásul szoci is.

MZP szerintem nem vadkapitalista, teljesen normális gazdasági és társadalmi elképzelései vannak.

2022. jan. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!