Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP állításai közül konkrétan...

MZP állításai közül konkrétan mi verte ki nálad a biztosítékot?

Figyelt kérdés
A mindent nem fogadom el. Konkrétumokat várok.

2022. jan. 12. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha MZP olyan népszerűtlen, és így jelentéktelen, miért kérdezősködtök róla annyit?
2022. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nálam Orbán vagyonnyilatkozata verte ki a biztosítékot. Annyira megszédültem tőle, hogy milyen csóró, hogy majdnem utaltam neki egy kis pénzt. Aztán rájöttem, hogy én is csóró vagyok.
2022. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmi, ha én lennék MZP helyében, nagyjából pont ezeket mondanám.
2022. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 Rá szavaztam. Csak kíváncsi vagyok, hogy az emberek miért gondolják azt, hogy folyton hülyeséget beszél. Eddig én teljesen korrektnek gondolom.
2022. jan. 12. 15:34
 5/10 steven95 ***** válasza:
100%
Az előválasztáson titkon reméltem MZP előretörését. Nem bántam meg, hogy 2-szer is rá szavaztam. Mai napig- bármit is tett/mondott eddig ...aminek köszönhetően is - a támogatásom teljes mértékben fennáll.
2022. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettéválasztanám a kérdést arra, hogy mit mond MZP és hogy hogyan mondja azt. Tartalmilag nem verte ki nálam egyáltalán a biztosítékot, amit mond, azzal mondjuk 65%-ban egyetértek és 35%-ban nem, de amivel nem is értek egyet, azt is egy vállalható álláspontnak tartom.


De rengeteg bakit vét, tehát ahogy mondja a dolgokat, az nincs rendben. Nem országos politikus, látszik, hogy egy vidéki kisvárosból kapták elő hirtelen, jobb híján. Nem arról van szó, hogy nem alkalmas, hanem túl nagy szintugrás volt ez, még bőven kellett volna 4 év neki parlamenti képviselőként, hogy kommunikációban oda érjen erre a pozícióra.


Amúgy kifejezetten viccesnek találom, hogy pl. az ATV-s Rónai Egon a szokásos antiszemitának hazudós forgatókönyvét MZP-vel is lejátszotta. Az egész baloldali médiára jellemző ez, 0-24 hazudoznak a jobboldalról, aztán most egy jobboldali lett a vezír, kapkodják a fejüket, mert azokért a kijelentésekért, amik miatt egyik-másik Fideszes vagy MHM-as politikusról komplett lejárató arzenált indítottak (jogtalanul), azokat a kijelentéseket rendre MZP is kimondja, és most meg azt kell megmagyarázni, hogy mikor MZP mondja, akkor miért nem homofób, antiszemita stb... ugyanaz, mint mikor a jobbos politikusok mondták ugyanezt? Bűzlik az egész, recseg, ropog a telex, 444, ATV, amit csak köszönni tudok MZP-nek.

2022. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy mit mond, az a lényeg, hogy ő esélyes. Ha más lenne esélyes, akkor másra szavaznék. A Földhivatalokban nem emeltek bért ugyanis, csak mindenhol máshol. Elég volt.
2022. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb talán #6-ra. Az ATV tulajdonosa egy fideszes szektavezér. Hogy mégse olyan, mint az M1, annak egyedüli oka, hogy ő elsősorban a piacról él, és M1-es módszerekkel ma már nem lenne nézője (és reklámbevétele). A műsorvezetői pedig vegyesek, akár más (jobb) médiánál. Vannak kifejezetten buták, vannak fideszesek, és persze ellenesek is. De mindenekelőtt munkavállalók. Hogy melyik milyen, mikor szívből és mikor szerep szerint beszél, elég jól látszik, név szerint, gyakran alkalom szerint is merném sorolni. A bohóc mondásával ellentétben, itt "nincs másik".


MZP-ről egyébként két negatív és egy pozitív jellemzést vállalok. Negatív: 1. Nem véletlen a mondás, a szamárlétrán végig kell menni. Sok mondásában az a zavaró, hogy látszik a politikai tapasztalatlanság. Ellentétben például Antall Józseffel, aki néhány hét alatt ezt levetkőzte és profivá nőtte ki magát. 2. Sajnos sok kijelentésében érhető tetten a hatalom akarása. Ilyenek szoktak zavarók lenni. Aki ennyire áthatóan akarja a hatalmat, lesz helyzet, mikor előnyben fogja létesíteni a társdalommal szemben. 2. Az előbbi akarásnak van jó oldala is. Ez a nép annyira apatikus, annyira már a saját sorsa se érdekli, hogy (képletesen) rugdosni kell, hogy akarjon végre valamit. És ez kelleni fog a választás megnyeréséhez. A programja esetén vita van arról, hogy jobb vagy baloldali-e. Miért, vannak ma ilyen oldalak? Miben különböznek? Mert amiben igen, az teljesen más emberi tulajdonság és nem oldali.


Mindemellett, amit sokkal fontosabbnak tartok, az, hogy e pillanatban sok minden tetszhet vagy nem tetszhet valakinek, de ez tökéletesen lényegtelen ahhoz képest, hogy e pillanatban vagy az ő miniszterelnökségével lesz új kormány, marad Orbán. Az utóbbi katasztrofális az országra (bármannyire nem hiszik, a fideszesekre is, a slepp kivételével), az pedig, hogy az előbbi hová jut, rajtunk is múlik. Majd akkor! Majd akkor, ha rossz irányt vesz, lehet azt mondani, ha kell nagyon hangosan, hogy eddig és ne tovább. Most azonban egyetlen cél (ha már ddig más nem jutott eszünkbe) a minél nagyobb győzelem. És ez alatt azt értem, ha lehet, minden egyéni körzetben. Ehhez kell mozgósítani minden barátot, ismerőst, mert az nem egy "Összefogás" győzelme lesz, hanem Magyarországé. Azoké is, akik más akarnak ma még.

2022. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Mi nem?😂
2022. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azért gondolják mert folyton kiforgatják a mondanivalóját, pár másodperces mondattöredékeket vágnak ki egy-egy beszédéből, ami önmagában, a szövegkörnyezetéből kiragadva valóban félre magyarázható. Gyakran meg egészen más szavakat, mondatokat adnak a szájába mint amit valójában mondott. Emiatt kényszerül folyton "magyarázkodásra", amit persze megint csak kiforgatnak. Ezért aztán annak, aki nem a saját videóit, beszédeit hallgatja, hanem másodkézből tájékozódik, úgy tűnik mintha folyton hülyeséget beszélne. Vagy pl. az M1-en mutatják hogy beszél, de leveszik a hangját, és fölé mondják, hogy szerintük mit mondott. Sokaknak fel sem tűnik, hogy nem is ő beszél, hanem a narrátor. Amikor másnap cáfolja, akkor azt mondják hogy "össze-vissza beszél, hiszen tegnap egészen mást mondott". Sajnos kevesen veszik a fáradtságot, hogy utána nézzenek, hogy valójában mit is mondott. Ilyen módszerekkel bárkinek a szavait ki lehet forgatni ha nagyon akarják, főleg ha az egész média a kezükben van.
2022. jan. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!