Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a fideszre szavaznak,ők...

Akik a fideszre szavaznak,ők mire számítanak ha megnyerik a választást?

Figyelt kérdés

Most kezdjük megérezni,hogy milyen gazdasági válságot hozott a covid.

Először a benzin,most már alapvető élelmiszerárakat kell befagyasztani,ami azt jelenti,hogy az átlag embernek már alap dolgok sem lesznek elérhetőek.


Gondolom az adórendszeren még véletlenül sem fognak változtatni,marad a gazdagok támogatása,további állami támogatások lakásvásárlásra,stb.


Eddig még a csórók megéltek valahogy,hazaköltöztek a szüleikhez,ha nem bírták megfizetni az albérletárakat,nem kaptak hitelt.


Most már a kaja is luxus lesz.


Aki nem az átlagbér többszörösét keresi,az mégis miért szavaz a Fideszre,mire számítanak?


2022. jan. 13. 01:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként én 30 vagyok és hidd el lehet az országban olyan kedves, intelligens, melegekkel szemben toleráns nő, aki belefáradt már, hogy mondjuk pár heteroszexuális, éretlen, mondjuk diploma nélküli férfival álljon össze, hogy aztán férfi gyerek téma esetén iszkolva meneküljön, az ilyen nő akár egy meleg férfit is elfogadna gyermeke apjának, és házilagosan is meglehet termékenyíteni egy nőt, és te nem fogod tőlünk megkérdezni, hogy mi együtt vagyunk-e ha mondjuk a mekibe éppen ünnepeljük a jövőbeli fiam szülinapját, vagy ha látod, hogy én mondjuk megosztásban a gyermekkel hétvégente kézenfogva sétálok a játszótéren...
2022. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6%

"Most már a kaja is luxus lesz."

Nyuggerként nem tudlak megerősíteni.

Luxus a tegnap rendelt rendes sólet volt, libacombbal, tojàssal, lilahagymával stb 4000 fölött.

2 hónapja készültem rá.


Soha nem volt ilyen működőképes adórendszer.

Az àfa csalàs 24-ről 10% alà esett (600 milliárd/év), a lefelé menő SZJA és bérjárulék jócskán besegített a 4,7 milliós foglalkoztatottsàgba (4-500 Mrd).


Àfàt az fizet, aki akar, és annyit, amire biztosan telik.

Én feltolnàm a felső sàvot: nem kell olcsó lazac, sem hibrid autó.

2022. jan. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"és házilagosan is meglehet termékenyíteni egy nőt, "

Micsoda felfedezés...🤣🤣🤣 Sőt, meg is van a feelingje, sokan kimondottan szeretik azt az epizódot. Egyszer próbáld ki te is.

2022. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
:)))
2022. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
A migráns és a Soros kártyát kibővítették, amitől megmenti őket a Fidesz. Például elmegy az óviba Peti és Timiként jön haza. Szóval ilyen veszélyes az óvoda.
2022. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
0%
Arra a felívelésre ami 2010 óta zajlik.
2022. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

"Micsoda felfedezés...🤣🤣🤣 Sőt, meg is van a feelingje, sokan kimondottan szeretik azt az epizódot. Egyszer próbáld ki te is."


Nézd tiniként jártam egy lánnyal, de nem lett jó vége a dolognak, csókoloztam is nőkkel, meg is néznek az utcán, de ha érzéseimet nézem, egy férfi előbb mozdít meg bennem bizonyos érzelmi-szexuális töltetet, mint egy nő. Ennek ellenére szolidáris vagyok a nőkkel kapcsolatban és jó pár barátom a női nem közül került ki.


30 év alatt bőven rájöhettem, hogy mi vagyok, bár igaz egyesek szerint az emberi szexualitás állandóan változó dolog, szóval kitudja lehet lesz nejem, és lehet lesz gyerekem egy rövid időre, aztán elválok és újra pasizni kezdek.

2022. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#11


Na pont ez a torz családminta,amikor meleg apu összejön egy heteró anyuval,semmi intimitás nincs a "szülők" között.


Nem is tudom hogy jut ilyen eszébe bárkinek is,bár én nem akarok gyereket,de ha akarnék olyan személlyel,aki szintén akar,és akihez vonzódom,ugyanis a gyerek nem egy tárgy,nem azért hívjuk életre,mert babázni szeretnénk,hanem ő is felnő egyszer,és,hogy egészséges felnőtt legyen,ahhoz egymást szerető szülők kellenek.


Én heteró szülők között nőttem fel,akik nem illenek egymáshoz,baromi nagy károkat tud okozni a gyereknek,ha ilyenben nő fel.

2022. jan. 13. 18:04
 19/20 A kérdező kommentje:
Jobboldali emberek egy része szerint ha valaki meleg,nyugodtan éljen valami kamu kapcsolatban,de hát mit is várunk,náluk sokan még a heterók is képmutató kapcsolatban élnek,szeretőt tartanak,nem számít csak a külvilág ne lássa,nekik ez az értékrend.
2022. jan. 13. 18:06
 20/20 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el, sok olyan házasság lehet most is, ahol a szülők határoztak el, hogy a leányuk egy jó partyhoz menjen hozzá... és a lány meg utálja azt a férfit, sőt olyat is láttam, hogy szülők megtervezték mértani pontossággal a gyerekük karrierjét aztán felnőtt korában öngyilkos lett, mert nem azt csinálhatta amit szíve akart volna, hanem amit az apja ki gondolt neki....
2022. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!