Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Áprilisban nem lesz kormány...

Ha Áprilisban nem lesz kormányváltás,akkor majd utána az emberek ismét fogják szidni a fideszt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Mivel gondolkodni nem tud sem a kormánypárti, hát még az ellenzéki agymosott, marad a bégetés.

A birkák csak ehhez értenek.

2022. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen
2022. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Arra vagyok kíváncsi, mivel fog telni a következő négy év... szerintem nem sok jóval.
2022. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Még is kit szidnának a kormány szar országvezetéséért? Az ellenzéket?

Persze ismerek ilyen mélyfideszrajongót, aki a fidesz hibáiba is az ellenzéket látja felelősnek.

2022. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
14%
Mindig vannak ostoba bégetők. A Fidesz tökéletesen vezeti az országot, csak sajnos Gyurcsány ismét ráérezne a hatalom izére.
2022. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Aki 12 év Fidesz után, nem látja mekkora egy elb*szott ország lettünk, az vagy gyogyós, vagy egy pénzes, fidesz közeli ember és nem érdekli. Egyik sem fogja belátni soha, hogy a Fidesz valamit is rosszul csinál(t).
2022. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha marad a kormány, akkor talán az ellenzéket kellene szidni a problémákért? Nem mindenki agymosott fideszbirka, hogy ezt tegye.
2022. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 10:29

ma 10:39


Elkell menni szavazni kedves és akkor lekell váltani a Fideszt.

2022. jan. 13. 11:07
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Sztem az ellenzék éppannyira ludas abban ahol most tart ez az ország mint a Fidesz.

És ebbe beleértem az ellenzéki szavazókat is!


Szóval ha újra nyer a Fidesz, én az ellenzéket pont ugyanúgy fogom szidni.

Eddig is szidtam, most is szidom. A Fideszt is persze...

Nem vagyok szemellenzős ló aki csak egy irányba tud nézni, mint egy focidrukker aki a világ legsz . rabb csapatának drukkol, és ha kikap akkor rögtön az ellenfelet hibáztatja, meg a bírót, stb.


Az ellenzéknek nagyon kedvező a mostani állapot, nem kell csinálniuk semmit, a Parlamentbe se kell bejárniuk, cserébe felveszik a milliós fizetést, szolgálati kocsi, mentelmi jog, stb. És ez valahol ugyanolyan rossz és korrupt hozzáállás mint amiket a Fidesz csinál

2022. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 11:23


A magyar embernek semmi nem jó,szerintem itt van a hiba..

2022. jan. 13. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!