Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán etikátlan lépéssel akar...

Orbán etikátlan lépéssel akar nyerni?

Figyelt kérdés

Tegnap hallgattam a nagy bejelentést. Egészen mást vártam. Lezárásokat, kötelező negyedik/harmadik oltást, teljes zárlatot. Mind jó lett volna, erre mi lett? A szívemhez kaptam.


Hogy képzeli a kormány, hogy választások előtt egy hónappal ilyen kampánybejelentéseket tesz?A kormány van ilyen helyzetben, hogy képes ilyen kedvező gazdasági osztogatásokat tenni, míg az ellenzék persze nem. Ez etikátlan, hogy most az SZJA elengedésével, visszafizetésével, béremelésekkel, olcsó cukor,hússal sok szavazót megfognak. Ez teljesen etikátlan. Hogy képzeli ezt a kormány?


2022. jan. 13. 16:22
A kérdező szavazást indított:
etikátlan
nem etikátlan, de nem fair
nem befolyásol semmit
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj,hogy már annyi mindent történt nem lehet megmondani, hogy mi mire van... durva dolgokra számítok
2022. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Az én ismerőseim csak felháborodtak az árstoppon, hihetetlen hogy a nagy előre menetelben a rég mögöttünk hagott kommunista politikát akarja folytatni a fidesz. Ez szánalmas, és el nem tudom képzelni hogy ebben mi tetszik az embereknek, főleg azoknak, akik annyira akrták a rendszerváltást. Most ugyan az a rendszer köszön vissza, miért jó ez nekünk?
2022. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Etika, erkölcs és hasonlók orbánéknál csak kötelezően letudandó tantárgyak voltak tanulmányaik során.
2022. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Teljes zárlatot váltál, ami jó lett volna? Hát te nem vagy normális.

Remélem kamuzol, bár ez még viccnek is rossz.

2022. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem etikus lehajolni a foldon fekvohoz es megprobalni felemelni?
2022. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Hát kapjatok is a szívetekhez, ezzel végképp nyerő pozícióba került a Fidesz. Az ellenzék eközben egyesek szexuális életével van elfoglalva, az mennyire etikus?
2022. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
#6. Annyi. Szegények nem tudják megemészteni. Tetszik, hogy a szavazásnál nincs olyan lehetőség, hogy nem etikátlan és nem is unfair. :D Csak a szokásos. 🤡
2022. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Csinált valaha bármit is, ami etikus?
2022. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%
Egy (pártvezető) politikust sem érdekelnek különösebben az etikai “szabályok”.
2022. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Már megszoktuk tőle.
2022. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!