Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyomorog az ország, akkor...

Ha nyomorog az ország, akkor hogyhogy ezrével tudnak az agglomerációba költözni új házakba az emberek?

Figyelt kérdés
Az ellenzék szerint teljes nyomor van, közben azt hallani, hogy ezrével költöznek a drága agglomerációs településekre, új házakba az emberek. Akkor most mi az igazság?

2022. jan. 13. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Azok csak a fideszesek.
2022. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Az ellenzék hülyeségeivel nem érdemes foglalkozni.
2022. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Sose vegyél szószerint minden kijelentést.
2022. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 Tehát akkor ezeken a településeken a Fidesz fog nyerni? Mert érdekes módon pont Pest megyét szokta vinni az ellenzék.
2022. jan. 13. 16:41
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
És? Az nem az össz lakosságot jelenti... Nyilván vannak olyanok akik jól élnek... én azt nem tudom,hogy jövőhónapban miből fizetem ki az albérletet, havi 160ezer nettó a fizetésem...
2022. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
"ezrével tudnak az agglomerációba költözni új házakba" Jogos lenne a kérdés, ha 10 ezren laknánk az országot.
2022. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
74%
A sok proli akik fölveszik a 10+15 csokot, azt bevállalják a 3 gyereket, meg a bődületes hitelt. Azt ha nem tudnak fizetni, meg eltartani, akkor majd vonulnak tüntikézni.
2022. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Na és szerinted, mégis mi a jóistenért költöznek el a korábbi lakóhelyükről? Ja várj, megvan, "kalandvágyból"...
2022. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Te is közéjük tartozol, vagy te csak könnyes szemmel nézel fel a gazdáid BMW-ire, amikor elrobognak melletted a buszmegállóban?
2022. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy amikor az autóból bámul csak ki a zember, nem feltétlen veszi észre az ellentéteket, így érdemesebb gyalogolni. Akkor észre lehet venni, hogy vannak fullos autók, tökéletesen új mobilos majmok, ugyanakkor a földön, az üzletek kirakatainál alvó emberek, vagy épp szó szerint putriban élő emberek, nem csak kertes házban, hanem az emeletes házak 10.-én is. Vannak utcai hulladékgazdálkodási menedzserek is, de ugyanúgy vannak menő macsó menedzserek is.


A lényeg: sokan valóban csak hitelból élnek, a mentén mennek el nyaralni, nagyzolni, lakást venni, és hasonlókat tenni.

2022. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!