Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha áprilisban megint nyer a...

Ha áprilisban megint nyer a Fidesz, akkor utána kb. mekkora kivándorlás várható?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 18:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Már többen jönnek haza mint amennyien kimennek, tehát semmilyen.
2022. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Semekkora, folytatódik a visszavándorlás. Nettó bevándorlás van már egy ideje.
2022. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Valamivel kisebb, mint most.
2022. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Akinek van nyelvtudása és jó szakmája/diplomája a fiatalok közül az kiköltözik, akinek meg valamelyik hiányzik az itthon marad és meghal agyvérzésben ötven évesen. Szóval az fog folytatódni, ami eddig.
2022. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos nyugaton az eliszlamizálódás fokozódik és ez nem éppen kellemes a magyarnak. Többen is jönnek vissza. Nyugaton a helyzet pedig nem lesz jobb
2022. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Semennyi. Kicsit morogtok, oszt jónapot.
2022. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
#5 Jaj szegény Ráhel csak nehogy eliszlámosodva térjen vissza.
2022. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

#2

Nem így tapasztalom az ismerősök, egykori barátok között. Előbb volt családalapítása szintén külföldi de bevándorolt nővel, egyik iskolatársamnak mint hogy valaha is hazajöjjön, mondjuk ő már szakközépben nem bírt magával ment volna kifelé, ez volt '13ban.


Én is mehettem volna régebben, akkor voltam iszonyat nagy marha, de 1 hetem volt arra hogy gondolkodjak, és lépjek. Most meg bánom mert jött ez a rohadt vírus, kint elvárják az oltást sok helyen, és mivel nekem nincs egy sem így kénytelen vagyok várni, viszont oltatni nem fogom magamat inkább dögöljek meg.

2022. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
8-as Hátha arra nem vagy képes, hogy oltasd magad, akkor meg is érdemled hogy itthon élj. Hihetetlen hogy emberektől ennyit nem lehet elvárni, ehelyett jönnek ilyen hülye kifogásokkal.
2022. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem várható nagyobb kivándorlás. Aki nagyon menni akar az már eddig megtette.
2022. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!