Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány oltást vagy még hajlandó...

Hány oltást vagy még hajlandó felvenni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a kártya csak 4-6 havonta történő oltakozással marad érvényes ezentúl.

2022. jan. 13. 21:50
A kérdező szavazást indított:
Egyet sem
Kettőt
Hármat
Négyet
Ötöt
Hatot
Hetet
Nyolcat
Kilencet
Akármennyit
115 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
22%

Amig az orvosok javasoljak, mindig be fogom adatni. Talan kesobb lesz majd mas megoldas is, de most ez van.


En ugy fogom fel mint az autoba tankolast, amikor kifogy az uzemanyag tankolni kell ...

2022. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%

Lassan többet lövik majd ezt a szart mint a heroint, szopjanak le, felháborító ez az egész.


Amúgy 1 szer vagyok be oltva max még 1..de ha több kell akkor sem fogok többet.

2022. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem javasolják az ismétlő (2 dózisú első esetén ez a harmadik, 1 dózisú esetén a második például) oltást ilyen gyakran.
2022. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%

a védettségi kártya eltörlése szerintem az érdekes itt...

mikor minden virológus megmondta, hogy a betegségen átesés nyújtja a legjobb védelmet.

pont ezért járt eddig utána a védettségi kártya.

ennek eltörlésére pedig magyarázat egyenlőre nincsen.

ahogy arra sem, hogy miért köteleznék e logika alapján a betegségen frissen átesetteket oltásra.

ez nem logikus, vagyis nem a vírus legyőzése áll a hátterében, hanem valami más.

2022. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
79%
Az operatív törzs, még 100 évvel le van maradva. Nyunyóka majd vigyáz rátok. Nem kell sem szórakozás, sem a szeretteid, sem intim és társas kapcsolatok. Csak a maszkos hős!
2022. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__115..


Ugyanaz a véleményem mint itt amit 9-es kommentben leírtam.

2022. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%

Egyet se kertem eddig es nem is kell

Aki keri kerje o dolga

2022. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
74%
Eggyet sem kértem.érdekes módon mióta tart ez a vírus mizéria semmi bajom de még csak tüneteim sem volt,elég fura hogy aki be van oltva annak több baja van meg elöbb meg hal mint aki nincs be oltva.Sok idióta ember meg mindent el hisz a kormánynak meg a médiának.Aki akarja oltással magát de én nem fogom magam azért hogy elpatkoljak meg egy csomó bajom legyen.Azt sem lehet tudni mi van abban a sz@ros vakcinába.
2022. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
20%
Amennyi éppen kell, annyit.
2022. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%

Szívem szerint lesz@rnám az egészet, de mivel egészségügyis vagyok oltakoznom kell rendszeresen....


amúgy meg nem tudom, mit csinálnak ezek az oltóanyag gyártók, de egy csomóan megbetegszenek az oltás után is, sőt egyre több rosszat hallok a mellékhatásokról is.


a f@szomat az egészbe, már bocsánat. Az egész világot depresszióssá teszik a hírek, az oltás, meg a töketlen járványkezelés

2022. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!