Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan nem hajlandóak több...

Sokan nem hajlandóak több oltást beadatni maguknak mondván hogy csökkenti az immunrendszerük védekezőképességét. Egyetértesz velük?

Figyelt kérdés
Sokak szerint az orvosok is oltás ellenesek csak nem mernek szembeszállni a kormánnyal.

2022. jan. 14. 13:14
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
61 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%

"Gyengíthetik az immunrendszert és kifáraszthatják az embereket a négy havonta megismételt megerősítő oltások amellett, hogy nem is kivitelezhetők – figyelmeztetett az Európai Gyógyszerügynökség (EMA)."

[link]

Ezt most kezdik óvatosan beismerni de szerintem rengetegen már régóta látják a környezetükben az oltottakon.

2022. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


Általában ezt olyan emberek mondják, akiknek a leghaloványabb fogalmuk nincs a témában, és ilyen "ufómagazis" meg hasonló rendkívül hiteles forrásokból tájékozódnak.

2022. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

"Sokan nem hajlandóak több oltást beadatni maguknak mondván hogy csökkenti az immunrendszerük védekezőképességét."


Kettő nappal ezelőttig sosem hallottam ilyen állítást. Senkitől. Sehol. Még a legelvetemültebb oltásellenesektől sem. Kettő nappal ezelőtt kiadtak egy nyilatkozatot.

És ez alatt a kettő nap alatt készült egy reprezentatív felmérés az állításodról. Kérlek mutasd azt a felmérést!


"Sokak szerint az orvosok is oltás ellenesek csak nem mernek szembeszállni a kormánnyal."


Melyik kormánnyal? Mert tegyük fel, hogy a magyar orvosok a magyar kormánnyal nem. Ugye tudod, hogy vannak nem-orbáni országok is, ahol több véleményed lehet? Ott hogyhogy nem állnak hegyekben az oltástagadó orvosok, és csak néhány kilóra megvett álorvos, kiörögedett extudós, vagy a saját 15 perc hírnavére vágyó emberke lesz "oltásellenes orvos"?


Szóval kik azok a "sokak", akik szerint...?

2022. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%
3 Az egy dolog te miröl nem halótál neked jó ha oltatnak évente 5-6 az te problémád.De elárulom rossz melegek is léteznek hiába nem beszél erről se senki ahogy, filmekben sincs ilyen.De ha szerinted a melegek csak jók lehetnek az is a te problémád.
2022. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
14%
Egyelőre semmilyen tanulmány nem támasztja alá az állítást.
2022. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
23%

"3 Az egy dolog te miröl nem halótál neked jó ha oltatnak évente 5-6 az te problémád.De elárulom rossz melegek is léteznek hiába nem beszél erről se senki ahogy, filmekben sincs ilyen.De ha szerinted a melegek csak jók lehetnek az is a te problémád."


Szerintem nem sikerült eltalálnod a kérdést (sem).

2022. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%

"Kettő nappal ezelőttig sosem hallottam ilyen állítást. Senkitől. Sehol. Még a legelvetemültebb oltásellenesektől sem. Kettő nappal ezelőtt kiadtak egy nyilatkozatot."


Attól, hogy te tájékozatlan vagy, ez egy létezõ dolog volt mindig is, csak újabban aki errõl beszél, azt lelaposföldesezik. Én láttam egy régi videót, amin maga Fauci beszél errõl. Próbáltam most megkeresni, de vagy letörölték, vagy a sor végére rakták és nekem nincs kedvem átnézni az egész internetet. Aki birka, vessen magára.

2022. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ezért prüszkölnek sokan az oltottak a melóhelyen. Szinte folyamatosan betegek igaz enyhe módon.
2022. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy pongyola fordítás, szokásos portfolio színvonal. Az illető az évenkénti újraoltást látja HOSSZÚ távon célszerűnek, nem azt, hogy négyhavonta folyamatosan újraoltsuk magunkat. És nem az "immunrendszert", hanem a COVID fertőzésre adott immunválaszt látja veszélyben. És a vakcinák harmadik világbeli terjesztését látja üdvözítőnek.


A szokásos jereváni rádiós hír ez is.


Itt korrekt módon közölték a szavait:


[link]

2022. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%

Egy oltás: nem oltás.

Két oltás: fél oltás.

Három oltás: egy oltás.

Ki elhiszi: félnótás!

2022. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!