Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ellenszenves neked a Mi...

Miért ellenszenves neked a Mi Hazánk?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdés, akiknek ellenszenves.

2022. jan. 14. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem ellenszenves,csak semmit mondó a baloldallal együtt.
2022. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Mert ostoba szoborrongálók

[link]

2022. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket annyit láttam hogy talán az oltások ellen vannak.
2022. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

- mert fullba nyomják a kretént a covid körüli konteok ügyében. Oké ezt még meg is értem, politikailag érthető, hogy van egy nem elhanyagolható antivaxer réteg, akit most belehet vonzani. De ettől még anatómia atlasszal ütném őket, míg a hülyeségek terjesztését abba nem hagyják.

- nincs egyetlen megvalósítható elképzelésük sem. Mind jól hangzó baromság, csak 60+ IQ-van kissé belegondolva rájön az ember, hogy egyik sem életszerű, nem lenne megvalósítható ezer okból.

2022. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Toroczkai a határtalan, sztereotipikus falusi butaságot testesíti meg számomra minden megnyilvánulásával. Egy hőbörgő, hisztis óvodás egy felnőtt testében.
2022. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Egyrészt mert szalonnácik.

Toroczkai előadja a jól szituált szalonképes széplelket, közben a magjuk az őrjöngő mindenki gyűlölő neonácikból állnak. Másrészt kicseszett demagógok, leígérik a csillagos eget is, amit megtehetnek, mert közelébe nincsenek annak hogy bizonyítaniuk kelljen. Olyan intézkedéseket ígérnek, amivel secpert alatt társadalmi és gazdasági válságba tudnák taszítani az országot. De ezt intelligens ember belátja. Max a szellemi alsóharmad veszi be a nagyotmondásaikat.

2022. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Ja igen, azt kihagytam, hogy már annyira elkeseredetten próbálják megugorni az 5% listát, hogy odáig süllyedtek, hogy a fóliasapkás oltástagadókat célozzak közönségül. Bár ha jól emlékszem előtte sem álltak messze tőlük a mindenféle robotzsidógyíkemberes összeesküvések.
2022. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Programjukban több olyan pont van ami számomra elfogadhatatlan, és nem szeretném ha azt itt bevezetnék. Nekem a jelenlegi kormány is túl rátelepedős és számos intézkedése számomra magánéletbe való beavatkozás és zaklatás kategória, sajnos a mi hazánk még ettől is rosszabb .

Egyetértenék az oltatlanok melletti kiállásukkal,és ezzel a témával kapcsolatos megnyilvánulásuk némelyikével, de tudom hogy nem őszinte és a szavazatokért teszik. Önmagában ez nem elég ahhoz hogy szavazzak rájuk.

2022. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
2%
Túl szélsőséges.
2022. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem ellenszenves. Miért nem? Igazából bánom is én, hogy mit csinálnak... Szerintem senki nem gondolja komolyan, hogy valaha is hatalomra fognak kerülni.
2022. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!