Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fideszre fogsz szavazni,...

Ha a Fideszre fogsz szavazni, áprilisban - mik az érveid, miért ezt a pártod választod?

Figyelt kérdés

Mivel én egy érvet sem találtam, ezért próbálom felmérni, mik azok az érvek, pozitívumok amik miatt egyesek esetleg ezt a pártot választják.

A komment szekció kérlek ne váljon polgárháborús övezetté, mindenki azt ír, gondol amit igaznak vél, és mindenkinek a saját igaza a leglogikusabb.



2022. jan. 15. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Túl csórónak tartom a fidesz haveri és rokoni körét. Szeretném, ha még gazdagabbak lennének.
2022. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Legszívesebben el se mennék szavazni de mivel a többiek még szarabb világot hoznának ezért inkább a fideszre szavazok.
2022. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A Fidesz mindenben jobb, mint amikor ellenzék volt és nem akarok iszlamizációt sem köszi
2022. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Úgy bő tíz éve hetente többször felteszitek itt ezt a kérdés. Számtalan ok fel lett sorolva számtalanszor. Aki eddig nem akarta ezeket tudomásul venni, ezután se fogja.

Úgyhogy a helyes válasz: csak.

2022. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
szeretem a krumplit
2022. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Mer órbán viktor mini szterelnökúr lecsökentette a rezsit olcsobb let a farhát, megvédminket a brüszeltöll!!!!!!
2022. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

- 25 éven aluli adómentesség


(rám vonatkozna)


- CSOK


(aki érti hogy működik, az nem épp panaszkodni szokott rá. A lakáspiacot vajmi kevéssé befolyásolja, mivel csak újépítésűre vonatkozik, emellett visszafizethetően van.)


- a mostani adóvisszatérítés


(Remélem tervezik folytatni.)


- a V4-ek erősítése


(A kárpátmedence egy gazdasági egység, emellett a felvidéki ismerőseimtől pozitívabb vizhangot hallottam amióta erősödött a dolog.)


- keleti nyitás


(Szerintem nem jó dolog csak egy lóra tenni, pláne hogy az usa jelenleg egy kisebb-nagyobb belső politikai válságot él át. De igazából az egész nyugat.)


- kresz vizsga díj visszatérítés.


(Nem az egészet, de jól jött azért.)


- nyelvvizsgadíj visszatérítés


- magyar falu program


(Nagyszüleim falusiak, pontosan látszik hogy mennyit újjítottak fel.)


- kétes civil szervezetek visszaszorítása


(Külföldön csinálom az alapszakot, nyugaton, látom milyen a lobbizásuk. Nem annyira drámai, mint ahogy a médiában benne van, de köszi, én ide nem kérem!)


Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2022. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Van összehasonlítási alapom, hogy akkor és most a fizetésem hány százalékát kellett rezsire, vizitdíjra és egyebekre költenem. Számomra abszolút a Fidesz felé billen a mérleg, többet megengedhetek magamnak és a családomnak.
2022. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Én el se megyek szavazni. A Fidesz egy utolsó hazug, korrupt, mocsadék banda. Viszont éltem és dolgoztam a Gyurcsány kormány alatt, isten ments, hogy az a baloldali liberális csűrhe bármilyen felállásban is visszajöjjön! Arra sem méltó ez a két oldal, hogy időt áldozzak arra, hogy szavazni menjek. Más párt pedig esélytelen.
2022. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Munkaalapú társadalom,(74% foglalkoztatottság, 3,6% munkanélküliség), adócsökkentések, 25 év alattiak szja mentessége, egykulcsos szja, családok támogatása, államadósság devizaarányának csökkentése, államadósság nagy része magyar tulajdonba került, fokozatos forintleértékelés az ország versenyképesebbé tételére, migráció visszaszorítása, magyar termékek fogyasztásának ösztönzése, magyar tulajdon erősítése, Paks 2
2022. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!