Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz egyre inkább növeli...

A Fidesz egyre inkább növeli az Összefogás esélyeit?

Figyelt kérdés

Az előválasztás után azt hittem, hogy a Fidesz rálép a gázpedálra és keményen kikezdi MZP-t, de eddig röhejes, amit produkálnak. Ez a gyurcsányozás már szerintem nekik is ciki, illetve kiragadt félmondatokat plakátolnak kontextus nélkül, amit a hívei nem is tudnak hová tenni, mert nem értik. Továbbá tized annyi pénzből tízszer több platformon ott van a Petya, és pont, hogy a szabadszájúsága és laza, lepattintós stílusa teszi őt népszerűvé, hiába kardoskodnak a karót nyelt fidesznyikok.

Gondolom, márciusban a birkameneten még lesz egy közös össznépi összeborulás, de most azt mondom, hogy lesz kormányváltás, amit eddig nem így gondoltam.


Ti hogy látjátok?



2022. jan. 17. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell lejáratniuk MZP-t, Lejáratja ő saját magát! 😅
2022. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azért a Fidesz továbbra is jól keveri a paklit. Az üzemanyagár és az élelmiszer árak átmeneti befagyasztásával és a rezsics9kkentéssel rettenetesen sok embert megvettek illetve ezt ki is tudják használni: ők csökkentették az árakat az ellenzék árat emelne...


Látod, a bontsuk le a kerítésből is az lett, hogy " na jó, maradjon" :D


Én nem írnám le a csúti zsebnapóleon bandáját, szerintem ez a választás nem lesz most egy könnyű menet az összefogásnak.

2022. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
A fidesz csak erre képes
2022. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
[link] Nem igazán vannak képbe.. :D
2022. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég egyértelmű. Persze sokan vevők a Fidesz egyszerű üzeneteire, de akiknek ez elég, azok úgyis kitartanának mellettük, tök mindegy hogy mit tenne le az ellenzék az asztalra.

MZP nagyon aktív és egyben figyelemfelkeltő, ez meg fogja hozni a gyümölcsét.

2022. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Te valami alternatív valóságban ész, már a baloldalon is egyre többen szeretnék MZP eltávolítását, és az általa rendelt közvélemény-kutatás is azt mutatta, hogy borzalmasan rosszul állnak. Azóta meg vélhetően még rosszabbul.
2022. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

nem olyan ártalmatlan ám ez.

politikát nem követő munkatársaimon veszem észre mikor a politika szóba kerül, hogy magától értetődő tényként mondják fel ezeket a hazug fidesz félszavas mondatokat.

annyi, hogy ezek az emberek annyira érzéketlenek a közélet felé, hogy szavazni se mennek el.

2022. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Bízom benne hogy igen.
2022. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#2 igen, részben egyetértek veled, de ez is inkább a piacmegszálló rohamnyuggerekre jellemző. több fideszes ismerősömet is maximum megmosolyogtatta az élelmiszerárak befagyasztása. Aki pedig annyit fog fel az egészből, hogy bezzeg a fidesz megállította az áremelkedést, ők mindenképp odaszavaztak volna, nem hiszem, hogy ezzel bővült a szavazóbázis.
2022. jan. 17. 20:37
 10/22 anonim ***** válasza:
Ezzel nem bővült a szavazóbázis - ami amúgy sem kicsi - hanem stabilizálódott és témát adott a szavazóknak és az átlagembereknek és ezek valahol olyanok, mint a konzultációs kérdések és a népszavazás: van az X lehetőség és az összes többi egyszerű rossz válasz. Ennek szerintemtem meglepően komoly ereje van.
2022. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!