Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynál meddig érvényes...

A kormánynál meddig érvényes az "örökre" kifejezés?

Figyelt kérdés

Amikor meg lett az első oltás kipostázták az oltás kártyát. Én meadattam a másodikat is, de már a legelső után megkaptam a kártyán. Jól van. Azt mondta Orbán, hogy "aki megkapta a védőoltást, azoknak vége a járványnak. Az oltás minden variáns ellen hatékony. Elértük a nyájimmunitást"


Most erre visszavonják az oltásigazolást. Nem ér majd semmit sem. Így akarják kizsarolni az oltakozást. Én nem tudom mennyire kevesen vették fel a harmadikat, ez is érdekelne. Aki megírná megköszönném.


Várjál. Most jön, hogy ha felveszed a harmadik oltást akkor örökre megkapod az oltásigazolványt. Most is megvan a régi, csak már nem érvényes. Nem szeretnék nagyon oltakozni egyébként már, mert azt látom hogy nem ér semmit. Ugyanúgy lefertőződnek a telibe oltott országok. Egyébként tudósok megállapították, hogy a sűrű oltakozás nem tesz jót az immunrendszernek meg a test más részének sem. A virológusok szerint már négy oltás sem ér semmit, de majd az ötödik lesz hatásos.


Egyébként fél évnél sűrűbben nem szabad oltakozni és most maximum a 3-4. lehet csak meg ha mindent felvettél amit lehetett, ergo az 5. védettséget jelentő oltást jóval a hullám után kaphatod meg akkor meg már nem ér semmit. Erre oltakozzak, ráadásul járvány alatt? [link]



2022. jan. 21. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván a politikusok csak az orvosok, szakemberek útmutatása alapján cselekszenek.
2022. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Hol volt / van leírva ez az "örökre"? Amúgy a tudományban semmi sem örök, mindig jöhetnek új eredmények, amelyek felülírhatják a régieket.
2022. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Azt akarják elérni hogy szaladjatok oltásokra ha kell ha nem:D

Nem esett le??Még mindig nem?

Nehogy ráharapj a gumicsontra mert jól átvernek ismét

Nyáron is mondták hogy nem mehetsz sehova védettségi nélkül XD

Aztán mégsem úgy lett és mentek sokan oltakozni

Most lesz az oltási igazolvány:D

Pont választások előtt hmmm

Valami fura...Főleg hogy az omikron az egy semmi 😊

Szerintem ne menj oltatni de te tudod

2022. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Jelenleg a 'korlátlan ideig' a választásokig szól, utána meg majd attól függ, hány oltásra akarnak még rávenni mindenkit.
2022. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2022. jan. 21. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Egy másodperc
2022. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 a fidesz komcsi párt ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk.
2022. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ameddig az erdeke kivanja

Elegge egyertelmu

2022. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!