Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azokhoz, akik a Fideszre...

Azokhoz, akik a Fideszre terveznek szavazni! Melyik jobb az országnak, ha kétharmados felhatalmazást kap a FIDESZ vagy ha csak sima többséget?

Figyelt kérdés
A FIDESZ relatív többsége valószínűtlen opciónak tűnik.

2022. jan. 21. 20:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
A sima többség mondom most , de aztán nem tudom, már elegem van a kollégáim nyávogásából lehet nyerhetne az összefogás és nem kellene ezt hallgatnom.
2022. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Amit meg kellett lépni 2/3-dal, azt már meglépték. Újabb 2/3-ra nincs szükség.
2022. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Azért jobb a kétharmad, mert akkor az ellenzék nem tudja megbénítani az országot. Pl ha soha nem választanak meg egy alkotmánybírát sem, akkor egy idő után határozatképtelenné válik az AB. Ezt persze egyetlen normális ember sem akarja, de az ellenzék egy része igen. Amíg nincs normális ellenzék, csak ez a moslék, addig jobb, ha van 2/3.
2022. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%

Sima többség, sőt én nagyon tudnék csipázni egy olyan felállást ahol 48-49%-át kapnák meg csak a képviselői helyeknek és az összefogás mondjuk olyan 46-47%-ot és 5%-ra a Mi Hazánk is jó lenne. (A MKKP-vel ezt a felállást nem szeretném, mert ők tuti az összefogásnak feküdnének le, ami káros lenne rájuk meg az országra nézve is.)


Aztán tök érdekes lenne látni, hogy az ország érdekében kivel fogna össze a Fidesz. :)

2022. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Nekem mindegy IS! Nyerjen Orbán és akkor jó lesz 🍊👌
2022. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Azért kell Fideszre szavazni mert az ő kezükbe van a hatalom. Igenis mert ők irányítják a rendőrséget és a határ őröket. Szerintem nekik koszonheted hogy 2015 be nem jutott be több ezer arab migráns a lakásodba. Parancsra kitették a szűrüket. Megint így lesz.
2022. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#4-es!

Ez egy érdekes forgatókönyv lenne, van is rá esély hogy az MKKP és Mi Hazánk közül valaki bejut az Országgyűlésbe.

2022. jan. 21. 20:37
 8/21 A kérdező kommentje:
Attól tartok én is, hogy átjáróház lenne az ország ha most az ellenzék jönne.
2022. jan. 21. 20:44
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Kétharmad lenne a jobb, mert az jelenlegi ellenzék széthullását jelentené és lenne esély új, tiszta ellenzéki pártok megjelenésére.
2022. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Előre látom, hogy egy sima többséget világraszóló ellenzéki győzelemként kommunikálna a moslék, úgyhogy inkább 2/3.

De ha sima, akkor is bontok pezsgőt.

2022. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!