Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire kell szavaznom ha nem...

Kire kell szavaznom ha nem akarom hogy az Összefogás nyerjen?

Figyelt kérdés
Bárkit csak őket ne!
2022. jan. 22. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Lesz egy csomo valasztasi lehetoseged az ellenzeki osszefogason kivul.
2022. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Fidesz. Csak Fidesz tudja megállítani az Összefogást. A kutyák támogatnák, a MH pedig kétséges, hogy bejut-e, a legtöbb kutatás szerint nem, így a rájuk adott szavazat elvész.
2022. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel nincs semmi baj, csak nem árt néha beszélgetni veled ellentétesen gondolkodó emberekkel is, hátha finomodik a hozzáállásod. Én balközép vagyok, inkább több mindenben értek egyet a baloldallal, de nem habzó szájú boxerkutyaként ugatok mindenre, ami jobboldalról jön, szívesen meghallgatom azt is.
2022. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
A legfőbb riválisára, azaz a FIDESZRE!!
2022. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

A Fideszre. Mondom ezt úgy, hogy én szinte biztosan az Összefogást fogom támogatni a szavazataimmal (egyéniben és listán is). De aki nem szeretné, hogy az Összefogás nyerjen, és ez a fő szempontja, annak a legokosabb döntés a Fideszre szavazni (egyéniben és listán is). A Kutyapárt és a Mi Hazánk áll közel még a bejutási küszöbhöz, de azok, ha a küszöb alatt maradnak, akkor a szavazatod kidobott szavazat lesz az Összefogás ellen.


Nyilván ha valaki nem szeretné, hogy az Összefogás nyerjen, de más fontos szempontjai is vannak, akkor más is szóba jön. Aki például a mostaninál határozottabb nemzeti radikalizmust akar, annak a Mi Hazánk, aki pedig kicsit komikusra vett rendszerkritikát, annak a Kutyapárt.

2022. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Én jobboldali vagyok, de amit a Fidesz művel azt nem lehet jobboldalinak nevezni. Ebben az országban van baloldal meg van egy áljobb kommunista oldal és kb. ennyi
2022. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!