Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják páran a Fidesz...

Miért szidják páran a Fidesz kormányt? Én elismerem, hogy nem minden tökéletes ebben az országban, de az túlzás, hogy katasztrofálisan élnénk. El kel ismerni, hogy megduplázódott a melósok fizetése, és az egyszerű melósokat támogatja a kormány.

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 20:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
kell
2022. jan. 23. 20:13
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Munkaerőhiány miatt lett több a fizetés, nem tudom miben támogat engem a Fidesz.
2022. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Nézz szét a "független" médiában : 444,nyugatifény,hvg, mittomén. Mindent kisarkítva álhírekkel megspékelve tálalnak. Miért nem emelik a nyugdíja és a béreket. Utána, miért csak ennyivel. Jajj államcsőd lesz, ha a 13.havi nyugdíjat bevezetik MZP mondta nem régen. Most pedig azt mondják, hogy csődbe megyünk az osztogatásba. Semmi sem jó. Ki tehet minden bajról ? Zorbán
2022. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Fáj, hogy ennyi megvezethető ember él az országban. 😢
2022. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Páran???????????? Hát "picit" többen.


Amúgy így állunk: [link]

Hát elég siralmas.

Nőttek a jövedelmek viszont az árak se kicsit...... Na meg nézd meg azt a jövedelmet euroban.....

Engem semmivel nem támogatott. Sőt csak elvett tőlem. Közben meg nézhettem, hogy kikhez jut a befizetett adóm. Meg milyen marhaságokra költik, ráadásul úgy tesznek mintha ők adnák.

2022. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

#2 Meg a forint romlása miatt, szóval a végén ugyan ott vagyunk. Ha pl. egy játékban akarsz euróért tartalmat venni, vagy csak patreonon előfizetni valakire, akkor basz földhöz az ár, amit a kedves kormányunk még egy világverő áfával is megfejel. Nagyon gyorsan el lehet tapsolni azt a megemelt bért alapvető dolgokra és apróságokra, amiknek alapnak kellene lenniük.

Nyilván nem élünk katasztrofálisan, van tető a fejünk fölött és tudsz a boltban kenyeret venni, de a fidesz kétharmados kormányzása, majd az utóbbi időben abszolút teljhatalma (veszélyhelyzet) alatt egyáltalán nem fejlődött az ország, pedig minden lehetőségünk megvolt rá. A járványt is rosszul kezeltük, részben az egészségügy állapota miatt, részben az emberek rossz egészségi állapota miatt, ami megint csak a stresszes életmódhoz, a szegényes táplálkozáshoz és mozgáshiányhoz vezethető vissza, amiken a kormánynak kellene, kellett volna javítania. Pl. a foci helyett a közösségi sportot kellene támogatni, lehetne pl. sokkal több futóhely, közösségi "edzőtermek", rendes bicikliutak, stb. Az embereknek továbbra sincs pénze egészségesen és változatosan táplálkozni, a hónapos várólisták miatt gyakran egy egyszerű szűrésre sem lehet eljutni. Lehetne még sorolni, a lényeg, hogy hiába volt meg a fidesznek minden eszköze, 12 év alatt az ország állapotán semmit sem javított. Már önmagában ezért le kéne őket váltani, megadni a lehetőséget olyannak, aki még soha sem volt hatalmon, hátha ők jobban tudnák csinálni. És akkor ebben nincsen bent az a rengeteg botrány, ami a fideszes politikusok körül történt az elmúlt években.

2022. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
Én csak azt nem értem, hogy az ellenzék miért nem mondott alternatívákat arra, hogy pl a migrációt és a koronavírus hogyan kéne kezelni? Mert az nem ellenzékiség, hogy 2010 óta csak azt hajtogatják, hogy "ez katasztrofális", de elfogadható alternatív javaslatuk nincs sosem. Ezen a ponton el lehet gondolkodni, hogy egy ilyen ellenzék milyen jövőképet tudna mutatni...ha lenne nekik olyan.
2022. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Lepontozás helyett írjátok meg miben támogatja az egyszerű melósokat, én nem veszem észre.
2022. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

a "megduplázott" fizetés még mindig csak 189.000 forint például egy pénztárosnál a Sparban. Pedig micsoda felelőssége van, és kábé még wc-re se mehet ki egész nap. Mit lehet ennyi pénzből venni? Egy albérlet, pláne Pesten, több mint 100.000 forint, lassan már egy szoba is. De vidéken se jelentősen olcsóbb már. Egy tanár 150.000 forintot keres. És eszméletlen mennyiségű pénz érkezik Magyarországra az EU-n keresztül. Semmilyen fejlesztés, haladás nincs, csak ha már végképp nem megy tovább valami, vagy lehet lopni rajta keresztül.

Ez egyébként nem csak a fideszről mondható el, csak róluk a leginkább és itt a leglátványosabb a pénzek ellopása meg legnagyobbak az összegek.

2022. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
8: munkahely-teremtés, SZJA-csökkentés, minimálbéremelés, rezsicsökkentés, áfacsökkentések, árplafonok, illetve egyeseknek még ott van 25 év alattiak adókedvezménye is. Ebből semmit nem vettél észre? Nyisd ki jobban a szemed.
2022. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!