Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek állhatott érdekében...

Kinek állhatott érdekében Bangóné megbuktatása?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a Fidesz érdeke, hisz nem egy vezető politikusról beszélünk.

2022. jan. 24. 06:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
De a fidesz érdeke volt mert megtudták, hogy az ellenzékiek utána néztek Kösa Lali nem létező diplomájának és nyelvvizsgáinak!
2022. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2022. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem házon belül. Most nagy lehet a marakodás ott a listás helyekért.
2022. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Andizsuzsi ***** válasza:
17%

"Nyilván nem a Fidesz érdeke"


A Fidesz van rászállva az ellenzéki képviselőkre, megfigyelésekkel is pl.


Bár szerintem ezt a Bangónés ügyet elkpakodták, nem akkor durranás ő, az MSZP-nek nincs komoly súlya és a vonalait is rendezni tudja a választásokig.

2022. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
15%
1-es mocskos Fidesz nàci! Bangóné legalább bátor volt és ki merte mondani azokat a dolgokat amelyeket mindannyian gondoltunk! Aki most nem érez semmit amiatt hogy kikerült az MSZP-ből az szégyellje magát!!
2022. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jól értem kérdező, hogy téged nem maga a tény háborít fel, hogy Bangóné csalt, hanem azon lamentálsz, hogy ez kinek állhatott érdekében? Mindenkinek érdekében áll, hogy megtisztuljon a közélet.
2022. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok az egyetlen akinek fogalma sincs kiről van szó?


Ha a cirkuszból kidobnak egy bohócot mert csalt a bohócegyetemen, akkor is ennyit majréztok rajta?

2022. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17:57 Nem kell tudni sokat csak rombolta szisztematikusan mindent.
2022. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
45%
16 A Fidesztől kell megtisztulnia a közèletnek nem pedig a jó emberektől! Bangóné Borbély Ildikó csodálatos volt embernek ès politikusnak egyaránt!!!
2022. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Persze, csodálatos volt, csak éppen azt hazudta, hogy van diplomája. Ezt magánszemélynél sem nézem jó szemmel, de politikusnál egyenesen bűn. Közéleti szereplőktől feddhetetlenséget várnak el a választók. Ez minden, csak nem az.


Tőlem lehet csidálatos anyuka, meg barátnő, sütheti a legjobb palacsintát, az ő dolga. De politikusként hitelét vesztette.


Nem szimpatikus a kettős mérce. Fújunk a fideszre, de a mieinknek elnézzük ugyanazt? Na ne már...

2022. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!