Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A PDSZ (Pedagógusok Demokratik...

A PDSZ (Pedagógusok Demokratikus Szakszervezet) miért ilyen tesze-tosza társaság?

Figyelt kérdés
Nem az elmúlt 1-2 évben kezdőtek a magyarországi oktatási rendszerben a problémák, a pedagógusok bérhelyzete már több mint egy 10 éves probléma, a hivatalos szakszervezet azonban mégsem cselekszik. Most január 31-én lesz valamilyen "figyelmeztető" sztrájk, ennek sem látom sok értelmét. A PDSZ vezetői kormánypártiak, vagy teljesen dilettánsak?

2022. jan. 24. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha hallgatnak, akkor talán mégsem olyan nagy a baj, ahogyan azt felfújják.
2022. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanárszakos egyetemi hallgató vagyok, így átlátom, hogy elég nagy problémák vannak a magyar közoktatással, kezdve az egyetemi képzési hálóval, a pedagógus / oktató életpálya modellel, a NAT-ig bezárólag.
2022. jan. 24. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen sóhivatal..

Én tanár szakos voltam de otthagytam,mert 5 évig dogleni az egyetemen semmi fizetésért,idegroncsan kijönni.

Amúgy meg van amelyik tanárnak egy nap van két órája,ott a téli tavaszi őszi nyári szünet nekik. És sír a szájuk.

Nem beszélve arról hogy a legtöbb semmit nem ért a diákokhoz.


( Egy nem kormánypárti )

2022. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Dilettánsak

2. Lusták

3. Megvette őket kilóra a kormány, mindegyik szakszervezetes korrupt


A tanárok egyébként épp olyan hibások ebben, hiszen ők választanak maguknak szakszervezetet. Váltsák le a jelenlegit és csináljanak új szakszervezetet ami nem korrupt, ehhez bármikor joguk van. Csak hát a tanárokra is igaz a fenti 3 pont:


1. Dilettánsak

2. Lusták

3. Megvette őket kilóra (kiló farhátra?) a kormány...

2022. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as, ha végigvitted volna az egyetemet, akkor tudnád, hogy ennél árnyaltabb a kép. Nekem is van olyan napom, hogy 4 órám van, meg olyan is, hogy 8, megállás nélkül. S azért felkészülni ötféle korosztályhoz ötféle témából, azért nem annyira nevetségesen egyszerű.
2022. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!