Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engem miben érintene ha nem...

Engem miben érintene ha nem Mészárös Lőrinc nyerné sorbann a pályázatokat? Szerintem pont ugyan annyi fizetést kapnék

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 10:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy autópályát tud-e építeni, arról kérdezd meg az M0-st, meg akik szívtak amiatt, mert lezárták hónapokra, hogy kijavítsanak egy olyan hibát, ami az elejétől kezdve benne volt.


A pályázat elbírálásán lehet, hogy vannak ellenzékiek is, de a dolog ott bukik el, hogy

1. sok pályázatot meg sem hírdetnek rendesen, vagy nagyon rövid a jelentkezési határideje, szóval csak az tud épkézláb módon jelentkezni rá, aki már előre tudta, og ylesz és felkészült rá.

2. Gyakran a pályázatok feltételeit úgy szabják meg, hogy ráilljen arra, akinek szánták.


Azaz ha én egy zárcserére pályázatot írok ki, hogy a lehető legjobb minőségű zárat a lehető legolcsóbban kapjam, de kikötöm, hogy a jelentkező lakatosoknak ma estig be kell adniuk a pályázatukat, és azon kívül, hogy legyen szakképesítése és X év tapasztalata, legyen szőke, kék szeme, és legen Bodri nevű kutyája.... Akkor hiába nem egyedül bírálom el, ha a feltételeknek csak pont a testvérem felel meg, hát hjaj, micsoda véletlen egybeesés:D

2022. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

Akit érdekel, hogy pontosan hogyan mennek végbe ezek a manipulált közbeszerzések, az nézze meg az alábbi videót, amiben Hadházy Ákos mesél erről:

https://www.youtube.com/watch?v=KgcHfxT-Cdc

2022. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, biztos, hogy neked van igazad és mi tudjuk rosszúl!


Reméljük olyan országban élsz, amit szerettél volna és, amit megérdemelsz!

2022. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igazából csaka z változik, hogy ki kapja a pénzeket, ha nem ö lenne a képben akkor valaki máshoz vándorolnának a pénzek, ennyi az egész.
2022. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!