Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schadl György pszichopata?

Schadl György pszichopata?

Figyelt kérdés
Nem a sorozatgyilkos típus, hanem a "vállalati pszichopata". Félelmetes tekintete van.

2022. jan. 26. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is, szerintem az ő politikai karrierje véget ért, már múlt időben lehet beszélni róla.
2022. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez megmár kicsoda?
2022. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

2-es te m1 en kívül máshonnan is értesülsz? mert nem hiszem.

Tipikus fidesz figura.


Völner bűntársa a korrupcióba.

2022. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ki az a Völner?
2022. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek tvt.
2022. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, és egy kifejezetten antiszociális pszichopatának tűnik. Ne tévesszen meg senkit az intellektusa, vagy az hogy egyetemi oktató. Én is találkoztam már egyszer egy “öltönyös” pszichopatával, aki havi szinten tízezreket lopott tőlem, minden bűntudat nélkül, én és a többi áldozat pedig észre sem vettük. Nem úgy lopott, hogy megfogta a tárcámat és kivette belőle a pénzt, hanem többet kért el egy szolgáltatásért, mint amennyibe az normál esetben kerül, plusz hazudott a tudásáról, tönkretette pár ember karrierjét.
2022. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!