Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Judit igazságügyminiszte...

Varga Judit igazságügyminiszter miért nem mond le?

Figyelt kérdés

Akinek ilyen züllött bűnöző beosztottjai vannak, annak már régen ki kellett volna rúgnia őket!

De nem rúgta ki őket!

Ha tudta, hogy ezek ilyen haramiák akkor azért, ha nem tudta, akkor meg azért kéne lemondania!



2022. jan. 27. 03:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#10

Aki képteles megjegyzést nem értik egy ilyen kérdésben, az hogy vár el bárkitől is bármit? Ráadásul a GYISM ügy valamikor 2004 tavaszán robbant ki az EP választás előtt. Nagyjából egyidejűleg Medgyessy Péter, akkori miniszterelnök azon remek ötletének kijelentésével, hogy az összes parlamenti párt egy közös listán induljon (akár csak a kommunista időszakban).

2022. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Miből gondolod, hogy én bárkitől is elvárnék bármit is? Ki a fenének hiszel te engem? Még a felvetést sem értem…
2022. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Akik itt morálról és különböző felelősségről papolnak és Varga Judit igazságügyminiszter asszonynak a lemondását követelik, ezek hol voltak, amikor kirobbant a Zuschlag-ügy?"



Nem értem a kérdést.


"Akkor miért nem követelték Gyurcsány lemondását, aki Zuschlag János közvetlen felettese volt, majd gyorsan miniszterelnök lett, míg a fent nevezett úriembert félreállították."

Ad 1: kétlem, hogy tudnád, én pl hol voltam és mit csináltam. Megfogalmazol egy kérdésbe csomagolt kollektív vádat, minden alap nélkül. Ez volna a konzervatív erkölcs?


Emlékeztetlek, hogy Gyurcsányt meghallgatta a bíróság.

Emlékeztetlek továbbá, hogy a baloldal nem centralista szerkezetben működött, ellentétben a fidesszel, ahol gyakorlatilag Orbán tudta nélkül fingani sem lehet.

Zuschlag alapítványi pénzekkel trükközött. Hol kapcsolódott pl ebbe az állam?


Völnert Varga Judit nevezte ki és delegálta neki a saját feladatkörét.

Merőben mások az erő és függőségi viszonyok.

És itt volt kapcsolódás az állammal. A bírósági végrehajtókat az állam nevezi ki, noha nem állami alkalmazottak.


Így nem értem az erőltetett párhuzamot.

2022. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Szabó T. Gábor: Zuschlag egy mezei képviselő volt - és senki sem az eszéért szerette... Sittre került a nyomorult - ott a helye, innentől felejtős!

Varga Juditot viszont Orbán miniszterré tette, így már nem a párt, hanem az ország "szolgája" lett, elvileg hatalmas felelősséggel, gyakorlatilag az Igazságügyi minisztériumot kleptomán kreténekkel töltötte meg!

Sajnálatos, hogy ész nélkül írsz, és még okosnak is hiszed magad...

2022. jan. 29. 22:51
 15/24 anonim ***** válasza:
19%

gyurcsányistent úgy kellett hogy erőszakkal lerángassa az IMF kidobóembere a bársonyszékéről


aztán úgy odamondta, hogy hát ha az IMF a világbank és az egész világ szerint én miattam tart az ország akkor jó lemondok

2022. jan. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

#14

Megkövetlek! Rosszul emlékeztem, viszont tény, hogy Gyurcsány Ferenc, akkori miniszter tudta nélkül olyan szintű lobbi és pénzlenyúlás nem lehetett volna. Ráadásul a per során többen is Gyurcsányra vallottak, csak a balliberális többség Gyurcsány mandátumát nem függesztette fel, így nyomozás nem indulhatott ellene. Egyébként pedig Mesterházi Attila volt a minisztérium parlamenti államtitkára, aki később a párt a listavezetője volt.

2022. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szabo T. Gábor: láthatóan nem ismeri a "Te is" érvelési hibat, ami pedig alsós iskolás tananyag.
2022. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%

#17 (ma 13:11)

Először vállald már légyszíves a regisztrációkor megadott felhasználói neved, másodszor pedig "Te is" érvelési hiba nem volt a kommentemben. Világosan leírtam, hogy a Gyermek- Ifjúsági és Sportminisztérium vezetője Gyurcsány Ferenc volt, helyettese pedig Mesterházy Attila. A tudtuk nélkül ilyen szintű korrupció fizikailag sem történhetett, amit egyedül Zuschlag János nyakába varrtak a szociálliberális szövetségesek.

2022. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

9 - Szabó, amiről te beszélsz, annak köze nem volt a kérdéshez!

Varga J. azért nem mond le, mert Zuschlagot leültették??? Mert leültették, ha teszik, ha nem, akkor is!

Gyurcsánynak ha vaj lett volna a füle mögött, akkor gondolod, hogy az "igazságos és feddhetetlen" orbáni jogszolgáltatás nem vágta volna sittre?!

Ha nem tette, akkor vagy ők is bűnözők, vagy Gyurcsány ártatlan... (ezt nem hiszem!)

És most kapaszkodj: már emiatt is le kellett volna mondania Varga igazságminiszternek!!!

2022. febr. 6. 20:21
 20/24 anonim ***** válasza:

Szabo T. : ismet ervelesi hiba, ezuttal terelés.


Kijártad az alsót? Szedd mar össze magad

2022. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!