Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem látom azt, hogy a...

Csak én nem látom azt, hogy a Mi Hazánk Mozgalom egy picit is megemlékezett volna a holokauszt nemzetközi emléknapjáról?

Figyelt kérdés

Nem láttam olyan pártot, amelyik csak egy kép, vagy videó, vagy egy poszt formájában nem emlékezett meg volna róla.

Sok politikus a saját Facebook vagy Youtube oldalán is megemlékezett a világtörténelem egyik legnagyobb népirtásáról, amiben a halottakat 9-11 millió ember teszik (nagyobb szám mint Magyarország népessége), közülük 600ezer ember Magyar volt.

Megnéztem a Mi Hazánk Facebook oldalát, Youtube csatornáját, Tiktokját, de sehol semmi, pedig már egy nap eltelt azóta.

Mi erről a véleményetek?



2022. jan. 28. 05:58
A kérdező szavazást indított:
Felháborító, nem véletlenül nem tették szóvá sem, erről kéne szólnia a Magyar politikának
Mentegetem a pártot
30 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
81%
Ne keltsd itt a hangulatot!! Nem a holokausztra való emlékezés fogja kihúzni az országot a sz@rból...
2022. jan. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
De. Ha sokszor megemlékezünk róla, akkor kevesebb rá az esély hogy egy szélsőjobboldali párt létrejöjjön, és megtörténhessen ismét egy ilyen tragédia.
2022. jan. 28. 06:34
 3/73 anonim ***** válasza:
87%
Honnan veszed a 9-11 milliót? A "szent szám" is 6 millió, a Jad Vasem-ben a nevek csarnokában sincs több mint 3 millió, és ebben még azok is benne vannak, akik nem a táborokban haltak meg. A mi hazánk úgy gondolja, volt a történelemben jópár hasonló kaliberű népirtás, még magyar viszonylatban is, ha azokról még címszavakban sem emlékezünk meg, akkor miért kéne pont a holokausztot annyira felmagasztalni, hogy üzletet csináljanak belőle. Azt azért ne felejtsed el, hogy a zsidóságot II. vh alatt egyedül a magyarok védték meg fegyverrel amikor a pesti gettót Veesenmayerék ki akarták üríteni.
2022. jan. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
24%
A mi hazánk semmit nem tisztel csak a saját eszméiket és ideológiájukat. Őket pont csak az európai fehér ember érdekli. Nem véletlenül mondogatják rájuk azt, hogy a fidesz n*ci párttagozata.
2022. jan. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

A 9-11 millió a holokausztnak a wikipédiáján van.

A Yed Vasen-ben azért nincs meg 3 millió név, mivel nagyon sokszor nem is regisztrálták az elhurcoltakat, és akik pedig nem a táborokban haltak meg, azok az út előtt vagy közben.

2022. jan. 28. 07:06
 6/73 anonim ***** válasza:
90%

A kiírtott indiánokról ki emlékezik meg amúgy? Nem hiszem, hogy oszt vagy szoroz, hogy valamelyik párt kötelességből kitesz valami sablon szöveget, mert lehet bármennyire is ködösíteni, 99%-ban amiatt teszik ki mert " elvárt ".

Egy egyszerű reklámfogásként használják a dolgot, nem csak ezt, mást is. Szóval nézzük onnan nem tették ki, legalább nem is játszották el, hogy mennyire fontos nekik.

2022. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
56%
Indiánokhoz miközünk volt?
2022. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
87%
Más párt megemlékezett hivatalos formában?
2022. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
93%
8-es, csak példaként írtam a dolgot, hogy volt más népírtás is, csak épp holokauszt lett valamiért az amivel " foglalkozni kell " szinten vették előre. A többi hasonló eset pedig valahogy nem kap figyelmet.
2022. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
54%
Akkor úgy mondom, a holokauszt a mi tragédiánk (is) az őslakos népírtás nem. Ezért emlékezünk meg mi magyarok a holokausztról.
2022. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!