Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudom, hogy sok kérdés van...

Tudom, hogy sok kérdés van most erről a témáról, de valaki ki tudná fejteni a véleményét?

Figyelt kérdés

Szóval, mint sokan tudjuk van az Ukránok és az Oroszok között ez az "ellenségeskedés"...

Amerika.. NATO, stb.


Ahogy olvastam a külföldi híreket, angolul, tudatosult bennem, hogy elég komolyak. És személy szerint az én családomat is nagyon durván érintheti a téma,ha robban a bomba..


Szüleim, hogy szépen mondjam elég lenézőek velem szemben, mert elhülyeskedték. Én csak elmondtam a tényeket, amik Jelenleg vannak.. Szóval velük, hogy úgy mondjam nem mentem semmire. Ezért kérném a ti véleményetek!


Én amúgy is, ettől a helyzettől függetlenül Amerikában szeretnék élni, de mennyi az esély arra,.hogy a magyaroknak menekülnie kell a közeljövőben? (Nyilván,ha nem akarunk meghalni)


1. Tényleg ennyire reálisak az esélyek egy világháborúra, mint ahogy azt a hírek mondják, és jogosan tartok tőle?


2. Lehet, hogy menekülünk kell majd Amerikába?


3. Magyarország "ki" mellett áll majd szerintetek?


Stb..


Köszönöm annak, aki komolyan veszi a kérdésem és kommentel!


18f



2022. jan. 28. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

1. sajnos igen

2. értelme? azht hiszed ott nem fognak mindent megszórni atommal?

3. NATO tagok vagyunk, tehát Amerika-Európa szövetségében leszünk az oroszok, kinaiak ellen.

2022. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Az USA mindkét világháborúba utólag szállt be, amikor már a kezdeményező felek kifogytak az erőforrásaikból. Nem tudjuk, hogy mi lenne ha a 3. világháborúban ők is rendesen benne lennének, és nem csak a végén játszanák el a megmentő szerepet, simán lehet hogy az oroszok kikergetnék őket amerikából. Ezt csak arra, hogy rögtön amcsiba akarsz menekülni, mint ha ott olyan hatalmas biztonság lenne.

Egyébként világháborút nem akar senki sem, Ukrajna nem NATO-tag, az USA-nak semmi köze nincs hozzá. Nem fog a NATo egy nem NATO tag miatt háborúba kezdeni egy nagyhatalommal, semmi értelme. Ahogy az oroszok is kényesen vigyáznak rá, hogy NATO tagot ne támadjanak meg (nem véletlenül kérik inkább a NATO kivonulását a közeli országokból). Arra megvan az esély, hogy az Ukránok megszívják, de világháborúra, meg arra, hogy innen annyira menekülnünk kellene, már szinte nulla.

2022. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

1. nem, nem reálisak az esélyek egy világháborúra

2. Miért akarsz Amerikába menekülni ha amúgy európa sokkal közelebb va

3. valószínűleg az USA mellett

2022. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

1# az utolsón kívül az összes egy bődületes f@szsäg már hogy lenne világháború amerika tudod mit fog tenni összehívják az ENSZT, a NATO-t elmondják hogy csúnya rossz oroszország küldenek az ukränoknak élelmet meg leselejtezett harci eszközöket és 2 hónapon belül oroszország a kärpátokig ér ha támad minket meg hülye lessz megtámadni putyin pár dolog miatt

1. ENSZ, NATO, EU tagok vagyunk szóval ha megtámadnak akkor a fél világ ellenük fordul

2. Nem fog bántani mert gyakorlatilag orbán által egy trójai faló vagyunk neki európa közepén. Atomot meg egy ország se vet be ne legyünk már olyanok akik nem értenek a témához senki nem akarja mégjobban tönkre b@szni a bolygót aztán ha pl Biden dob egy atomot oroszra akkor az orosz dob egy másikat (egy kicsit nagyobbat valszeg) amcsira ez melyik félnek éri meg?


Szóval ha lessz is háború annyi fog történni hogy Ukrajna eltűnik a térképről és ha szerencsénk van megkapjuk kárpátalját már ha a NATO beleegyezik hogy vissza kapjuk ennyi fog történni ukrajna meg pont nem az az ország ami bárkit is érdekel sőt gyakorlatilag oroszország vissza veszi ukrajnát

2022. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

A NATO sosem menne bele abba, hogy Magyarország visszakapja Kárpátaját, mivel ha esetleg Oroszország teljesen le is gyalulná Ukrajnát a NATO sosem lenne hajlandó elfogadni az orosz területszerzést, tehát kb az utolsó négyzetcentimétert is illigitmnek tartaná.


Arról nem is szólva, hogy Románia, Szlovákia, Csehország és még minimum Spanyolország azonnal minden követ megmozgatna ez ellen hiszen nekik is megvannak a kisebbségeik és nem szeretnének olyan precedenst ami a határok átrendezésével járna.


Plusz (immáron tízezredjére) Kárpátalján max a határon túli 20km-es sávban vannak többségben a magyarok. A többi helyről már viszonylag régen kiírtották / elűzték őket, szóval nem tudom mire mennénk vele.

2022. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem lesz világháború. A coviddal már nem lehet rettegésben tartani a rabszolganépet, kellett most egy új háború amitől lehet félni.


Figyeld meg, 5 múlva megint előveszik a turbános Ahmedeket akik buszokkal tömegbe hajtanak meg gyurmát tekernek magukra és úgy kiabálnak.


Aztán 5 év múlva megint egy új vírus, aztán megint egy háború... így megy ez már kb 100 éve. Nem tűnt még fel senkinek?


Egyébként az oroszok pénzügyileg nem járnának jól egy háborúval és az amcsik se.

2022. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

1. Reális.


2. Nem fognak beengedni.


3. Ez jó kérdés. Ha Orbánon múlik, a ruszkik mellett.



#4-nek:


"küldenek az ukränoknak élelmet meg leselejtezett harci eszközöket"


[link]


[link]


[link]

2022. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Pont tegnap írt alá Ukrajna és Oroszország arról, hogy nem akarnak fegyveres konfliktusokat és a békés megoldásra törekednek.
2022. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A CNN szerint az ukrán miniszterelnök és Biden emiatt "összeszólalkozott" mert az ukránok kis esélyt látnak a háborúra Biden viszont nagy esélyt lát. A Fehérház ezt cáfolt, idézem

"A CNN információit a Fehér Ház hivatalosan cáfolta, azt állítva, hogy „hamisságokat szivárogtatnak” a médiaügynökség forrásai. Hozzátették: Joe Biden hivatalos álláspontja az elmúlt hónapokban az volt, hogy az orosz támadás „távoli lehetőség” és ez nem változott a mai napig. "

Bármelyik is az igaz a végeredmény ugyan az: nem valószínű a háború(mondjuk az USA-nak érdeke lenne)

2022. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj, - nem lesz itt semmi, csak a kapcsolatok ápolása folyik, (a szokásos "ökölszex")!

Műbalhé az egész, hogy életben tartsák a feszültséget és az e köré kiépült bizniszt! Nyugi, fiatal harcos!

2022. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!