Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeged: Ti kire fogtok szavazn...

Szeged: Ti kire fogtok szavazni az önkormányzati választásokon?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy hány ember választana meg egy ismeretlent, aki a vakvilágból jött, annak a helyére, aki a lehető legtöbbet megtesz a városért.

Kérlek, ne kezdjetek el mocskolódni, csak egy nevet írjatok. Előre is köszönöm minden kedves embernek, akár FIDESZ-es, akár MSZP-s, tiszteletben tartom mindenki döntését, csak tényleg annyit kérek, hogy tényleg csak egy névvel válaszoljatok! Köszönöm!


2010. szept. 9. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
polgi témában egyénre szavazok elsősorban. nem nézem majd a pártot.
2010. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%
A fejembe szaladt a vér a leírásod után, de türtőztetem magam, mivel csak egy nevet kértél... Szóval: B. Nagy László!
2010. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Botka László. Áprilisban a Fideszre szavaztam és az önkormányzati képviselőjelöltek közül is a lakhelyem Fideszes jelöltjére fogok, de nem tartom magam elvakultnak, aki csak az alapján szavaz, hogy melyik párt áll a jelölt neve mögött. Polgármesternek szerintem Botka László a legjobb a jelöltek közül.
2010. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mesélj, miért jobb a többinél?
2010. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%
Már bocsánat, de miért lenne jobb ellenzéki polgármestert választani? Ne akard magunk alatt vágni a fát. Ez itt nem a pártokról szól, hanem arról, ami a plakáton van: előttünk Szeged, mögöttünk a kormány.
2010. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez így van, Szegednek kellene előttünk lennie, csak, hogy lassan Viktor lesz a királyunk, csak az a baj, hogy ezt az országnak majdnem a fele nem látja.

Na, mindegy, semmi baj azzal, hogyha valaki azért szavaz a kedves László úrra, mert ő a Fidesz táborában van, csak kíváncsi vagyok, hogyha ő kerülne szeged élére, mit fog tenni a városért. A Botka azért 8 év alatt felmutatott egyet s mást.

Remélem senkit nem sértettem meg ezzel a kérdéssel, csak a véleményetek érdekel.

2010. szept. 11. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Botka László.
2010. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!