Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyes az a megállapítás,...

VZ2 kérdése:

Helyes az a megállapítás, hogy: "a Fidesz egy 12 éves Audi, az ellenzék pedig egy 30 éves, szakadt Polski Fiat" ?

Figyelt kérdés

Dopeman mondta ezt, nekem nagyon tetszett, de nektek mi a véleményetek?

[link]



2022. jan. 28. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, jól látja.
Nem, rosszul látja.
Más válaszom van, leírom kommentben.
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Dopemant megvették kilóra, egészen brutális ostobaságokat is képes elmondani, már nem is szeretem nézni, mert, ahogy nyal Orbánnak, az le visz az életről. Egy nyalizó, a kormánypropagandát viszamondó ember lett abból a Dopemanből, amely régen még megrugdosta Orbán szobrának a fejét, nyíltan szemben állt a hatalommal.
2022. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Szerintem a fidesz nem szorul rá hogy pont ilyen semmirekellőeket vegyen meg. Mikor szazszor népszerűbbeket is megvehet. Szerintem önszántából nyal hátha csurran cseppen valami.
2022. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Elég gerinctelen alak az is.
2022. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Én nem kedveltem Dopepapát, de mostanában teljesen bölcs dolgokat mond. Nagyon iagaza van!
2022. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
12 éves? Orbán, összesen 16 éve miniszterelnök, de 32 éve parlamenti párt.
2022. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Inkább egy taliga sz * r


A kis Polski fiat legalább tud gurulni, de ez az ellenzék egy dilletáns kakidarab


Csak arra jók h még 10 év Fidesz 2/3-ot hozzanak össze


És mindjárt jön itt egy ellenzéki aki majd beírja h nincs igazam, mert nagyon jó az ellenzék, de aki ezt mondja az egy Fideszes troll, aki azt akarja h a Fidesz győzzön

2022. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez a Dopeman nevű pöcs rugdosta Orbán műanyag fejét az utcán?

Most meg nyalja, mint pávián a jégkrémet!

Okádék!

2022. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

6 "A kis Polski fiat legalább tud gurulni, de ez az ellenzék egy dilletáns kakidarab"


Abban a Polskiban olyan alalkok ültek, akik már 14-16 éve elütötték a fél országot. Én inkább a taligára szavazok. Az nem gázol el senkit!👌

2022. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintem a fidesz nem szorul rá hogy pont ilyen semmirekellőeket vegyen meg. Mikor szazszor népszerűbbeket is megvehet."

Mindenkit megvesz, akit tud, hidd el!

Egyfelől van rá (köz)pénze, másfelől meg célja, hogy mindenki a célközönsége legyen. A brutál bunkó futbalhuligánoktól kezdve az értelmiségig mindenkit igyekszik megszólítani - mindenkit azzal, amivel lehet. Hogy hiteles-e, az már más kérdés, nagyon nem az, de a szándék megvan.

2022. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen, igaza van
2022. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!