Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Van e olyan...

Fideszesek! Van e olyan dolog, amiben megkérdőjelezitek Orbán Viktort?

Figyelt kérdés

#Orbán Viktor #hiba #tökéletesség #Jogos kritika #Jogtalan kritika
2022. jan. 28. 20:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
A demokrácia felszámolása nélkül miért nem tudja az országot kormányozni, ahogy annak idején tette 1998 és 2002 között? Miért nem lehet úgy jobboldali irányítása az országnak, hogy közben a jogállamiság tiszteletben van tartva? Orbán Viktor miért nem tudott olyan maradni,amilyen a 90-es években volt? Akkor is jobboldali volt, mégis az Eu-n belül képzelte el az ország irányítását.
2022. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%

Csak az elmúlt időszakban: kötelező oltás, hatósági árak, minimálbér erőltetett emelése. De ennek ellenére még mindig jobb a fidesz, mint a semmihez sem értő ellenzék.

Régóta problémám: nem kezdett hozzá a nyugdíjrendszer reformjához, az egészségügyi rendszer állami kontrolljának leépítéséhez és az oktatási rendszer szabaddá tételéhez. De tudom, hogy ezeket csak a fidesz lenne képes megoldani, az ellenzék csak szétbarmolná, mint tette korábban a maga ügyefogyott módszereivel.

2022. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
11 a legjobb válasz, mégis le van pontozva (ellenzéki vagyok)
2022. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%

olcsóbb lehetne a krumpli, kell a csirkefarhát pörkölt emllé egy kis súlt krumpli de nem tellik rá annyira előre megyünk.


Ugyhogy krumplit adjon a népnek, krumplijegy, és azért lehetne venni occóé krumplit

Aki nem rá szavazott az persze nem kapna krumpli jegyet...

2022. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Akik azt írják, hogy nincs alternatíva, azokat nem értem. Jó, hogy nincs alternatíva, ha nem adtok lehetőséget az alternatívának, hogy megmutassa magát.
2022. jan. 28. 21:00
 16/21 anonim ***** válasza:
24%
15: mivel az Összefogás egy Jobbikot is magához rontott és idén a legnagyobb a DK hatalma, így igen, nincs alternatíva. Én Jobbik szavazó voltam, de szerintem Toroczkai és a Mi Hazánk vezetése nem egy ország vezetésére alkalmasak. A Fideszre fogok szavazni.
2022. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 mindentudó99 ***** válasza:
21%
#15 Tévedés kaptak lehetőséget 2002 és 2010 között. Most nagyrészt ugyan azok jönnének vissza. Kösz inkább nem.
2022. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#17

Nagyon nem.

2022. jan. 28. 23:14
 19/21 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos Orbán nyíltan korrupt lett, le kell váltani és mindegy hogy ki megy ellene, amíg a fékek és súlyok rendszere javul, addig arra kell szavazni.
2022. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Látom sok itt az ellenzéki szimpatizáns ezért egy pozitív értékelésekre számot tartó válasz:


Gyurcsány szemüvegéből nem hajtogatott biciklit amikor anno a vitájuk során pofátlanul folyamatosan hazudozott Gy.F.


A semmihez és mindenhez is értő de annak is és mindennek is ellentmondó összefogást nem röhögni ki jó hangosan ahogy azt az ország nagyrésze teszi


Nem gyárat kamu videókat Korózs Lajossal amiben ajtóról lepattanó Kunhalmi Ágnes a főszereplő


Nem tanította meg Bangoné és tsa - it helyeseírni


Nem lövette ki senki szemét

2022. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!