Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beadatod a negyedik Covid...

Beadatod a negyedik Covid elleni oltást?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Még nem tudom
Egyet kaptam többet nem akarok
Kettőt kaptam többet nem akarok
Hármat kaptam többet nem akarok
Nem oltatom magam
Már kaptam négyet
53 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Muszáj lesz, mert átb*sztak a két Szputnyikkal és most be vagyok zárva ebbe a szenny országba.
2022. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, most jutottam el odáig, hogy akkor az első kettőt beadatom, erre már 3-at kell, és a 4.-iket is lefogják tolni az emberek torkán ebben biztos vagyok, az meg már sok.
2022. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Mar tul vagyok rajta, csutortokon megkaptam a 4-et.
2022. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jeffrey Spender ***** válasza:
82%
A továbbiakban nem oltatom magam akkor sem 3. és 4. adaggal, kettő elég volt, én kiszállok ebből a baromkodásból.
2022. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
0%
Igen.
2022. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Remélem -főleg az elsőnek üzenve-, hogy ugye tudjátok, hogy nem csak Magyarországon van világjárvány? Meg bűvös nyugat európai országokban kötelező tetszik, az oltatlanokat meg korlátozzák keményen.

Ezt eddig itt nem tették meg...


Amúgy a 4. oltást én lehet beadatom, de már az 5. meg a 666. oltás, ha a balliberális idióták nyernek sem fogom. Akkor se ha a jelenlegi vezetés marad.


A másik a Szputynikkal kapcsolatban, meg amúgy az egész oltásokkal kapcsolatban, hogy nem árt volna művelődni kicsit utánuk.


Az AstraZ. pl szerintem nagyobb kuka, meg a környezetemben, és gyakorinin láttam, hogy sokan ettől voltak szarul, meg amikor nagyon mentek Európában az ultási hullámok szinte 3 naponta hozták le sajtókban, hogy Astrában meghalt (utána lehet olvasni, német-(megnorvég?) közös kutatócsoport készített tanulmányt, hogy valóban vérrögképző.


A Szputynikra visszatérve, neves magyar kutató mondott annyit róla -direkt nem politizálva-, hogy "akkor az jó és kézenfekvő" megoldás volt.


De mivel nem kitalált vírusról van szó, ami csak ebben a szenny országban tombol(t?), azért tényleg elképzelhetőek olyan variánok megjelenése, amik ellenállnak a vakcináknak. Kínából elvilág már jelentettek egy ilyet pár napja, de a nyugati kutatók még merőben cáfolják, és még nincs róla elegendő adat.


Szerintem a koronavírus velünk fog maradni sajnos -bár ne legyen igazam-, és félévente beadandó influenza szerű oltások lesznek.

De -ezt is neves biológustól olvastam-, hogy a legjobb megoldás a kiirtása lenne.

De hogyan?

2022. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Ja, meg egy fontos dolgot még kifelejtettem;

- Hogy keményen mennek a különböző fejlesztők/ gyártók között a versengés meg a kampány/ ellenkampány, amin milliókat kerestek.

Elvileg a Brexit miatt az Astra kapta a legjobban, de az igenis egy fos.

2022. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

,,Remélem -főleg az elsőnek üzenve-, hogy ugye tudjátok, hogy nem csak Magyarországon van világjárvány?"

Akarod mondani, nálunk sincs.

2022. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#8


Akarod mondani, hogy nem írod át a szövegem.

2022. febr. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9

Akarod mondani hogy de átírom😆

2022. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!