Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnétek, ha Oroszok Ukrajnát...

Örülnétek, ha Oroszok Ukrajnát bekebeleznék, így közös határunk lenne Oroszországgal és Magyarországot Orbán kivinné az EU-ból és csatlakoznánk egy Új Szovejtúnióhoz és Putyin lenne a fővezér, Orbán a helytartó és blokkolva lenne a kiutazás Nyugatra?

Figyelt kérdés

Lenne a jó kemény t*kű rezsim, egy párt, aztán annyi.

Se migránsok, se LMBTQ, se ellenzék, se ellenzéki média, se utazgatás Nyugatra.

Csak Szputynik oltás, csak Orbán. Legalább 30évig, aztán meg akit kineveznek Moszkvából utódjának.

Lenne KMK, kötelező katonaság, kaja jegy (nem zabálni össze vissza nyugati kajákat, ezzel gazdagítva a ...), sulikban nem liberális angol meg ilyen nyelvek lennének tanítva, hanem Orosz.

Ha meg a barátaitok vagy családtagjaitok, gyereketek között nem tetszene valakinek a rendszer, akkor ha feljelentenétek kapnátok extra kaját vagy extra pár nap szabit, ha meg nem jelentenétek fel, akkor elvinnének titeket is, amikor kiderül.



2022. jan. 30. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Jól van, én nagyon nem csípem a köpcöst, de szerintem itt most már túl sok volt a cuccból :D
2022. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Fsms ***** válasza:
88%

Nem. Mindenki emlékezzen az ideiglenes 40 éves megszállásra, sok százezer megerőszakolt nőre, közel egy millió elhurcolt emberre, etc.

KGST az ország gazdaságát évtizedekkel visszavetette.

Nekem nem kellenek az oroszok, sem a kínaiak.

2022. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
nagyon nem örülnék neki, de orbán láthatóan ezen dolgozik.
2022. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Én nyugaton élek, és csak azt látom, hogy Orbán hova viszi Magyarországot.

Most kezd újra bratyizni Le Pen-nel, akinek annyi esélye sincs az elnökségre, mint egy békának, és akit az oroszok támogattak.

Amit te írsz, az 50 évvel visszavetné Magyarországot.

Ha kilépne az EU-ból, jóformán Ukrajna sorsára jutna.

2022. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Kik is vallottak efféle nézeteket, illetve cselekedtek így 1990 előtt? Ja, hogy az ellenzéki összefogás MSZP nevű pártja, illetve a DK elnöke és feleségének famíliája. Kérdezd Kunhalmi Ágikát az általa (társ)elnökölt párt elődjéről (bár, amilyen sötét szegény, valszeg lövése sincs a témáról); vagy a volt KISZ-vezér Gyurcsányt; esetleg Klára asszony mesélhetne a nagypapiról; stb. :)
2022. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
És mi lenne ebben az üzlet nekünk?
2022. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem örülnék neki,de az biztos ,hogy a nagy büdös eu. igen nagy mértékben függ Oroszországtól és nem nagyon tud semmit tenni egyenlőre ez ellen sem.!
2022. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Annyira nehezet kérdeztem? Egy hangot nem reagált a kérdező.


#6 voltam.

2022. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

az lenne az üzlet ebben, hogy orbán kádárrá válhatna, vagyis haláig tartó,leválthatatlan vezető/oroszok helytartója lenne.

értelem szerűen ez a magyarságnak nem lenne jó, de orbánt ugye ilyesmi meg nem érdekli.

és kb ez is lesz, ha tavasszal nyerni tud.

2022. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

#9

Nem kifejezetten Orbira gondoltam, hanem a kérdezőre, neki mi lenne ebben a haszon.... hacsak nem Viktor írta ki névtelenül.

2022. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!