Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért hiszik azt,...

A balosok miért hiszik azt, hogy Gyurcsány mögé felsorakozva majd jobb lesz nekik ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Én nem hiszem azt, sőt! Ezért szavaztam MZP-re az előválasztáson.
2022. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
#1 vagyok. Mondjuk baloldali nem vagyok. De tegyük fel, hogy ellenzékiekre gondoltál.
2022. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ha makizajra szavazol akkor fletó papára adod a voksod...,ugyanis a

legerősebb párt a DK ,aminek ő a frakcióvezetője. Reál politika...


Nálam ezért megy az X a MHM-re

2022. jan. 31. 17:34
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Most őszintén. Hallottad már a Fideszes reklámokon kívül bármelyik ellenzéki politikustól azt, hogy felsorakozott Gyurcsány mögé?
2022. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem hiszi azt. Ez egy kényszer összefogás, amit a fidesz megmanipulált választási törvény kényszerít ki.
2022. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem irányít gyurcsány a háttérből, engedjük már el ezeket teóriákat.
2022. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

A DK-n kívül egyetlen egy párt sincs, ami Gyurcsány mögé sorakozna fel. De biztos nagyon gerinces a hazudozásod.


"ugyanis a legerősebb párt a DK ,aminek ő a frakcióvezetője"

Ami irreleváns, amíg kisebb párt is tudja blokkolni az össszefogást és a jobbik, momentum, mszp-p is simán tudja.

Vagyis nem jelent semmit, hogy a legerősebb.

2022. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 hypno ***** válasza:
87%

#5


És a Volner párt nem indul a választáson, miután végrehajtotta Orbán gazdi parancsát az egyéni képviselői indítványra. 😎

2022. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

#5

Nem a manipulált választási törvény, hanem a Fidesz nagyméretű szavazóbázisa kényszeríti ki.

2022. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
#3 Kérdező. Ellenzéki győzelem esetén a miniszterelnök MZP lesz, ő választja ki a minisztereket, stb. A Parlamentben messze a legnagyobb frakció a Fideszé lesz, második a DK-é, harmadik-negyed a Jobbiké és Momentumé, utána a többiek. A DK-nak lesz plusz/mínusz 20%-a a Parlamentben, tehát egyedül labdába se rúg.
2022. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!