Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány Facebookos hirdetése...

A kormány Facebookos hirdetései nekem mindig egy Mosonmagyaróváron vagy Győrben készült utcaképpel kezdődnek. Itt lakom. Véletlen lenne? Van egy olyan teóriám, hogy lakcím szerint mindenkinek a saját városát mutatja.

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ez igaz lehet, az nagyon durva... Ez tudatalatti manipuláció.
2022. jan. 31. 20:53
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] Erre gondoltam. Ez Győr. És mindig Győrt vagy Móvárt dobja be.
2022. jan. 31. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
én kétszer jelentettem, hogy álhír mikor feldobott ilyet és azóta nem jött több ilyen idegesítően primitív és full hazugság kamu kormány propaganda.
2022. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha zavar, akkor jelentsd a hirdetést - pl. hogy sértő, vagy félrevezető / álhír, vagy hogy nem akarsz több hirdetést ettől a hirdetőtől. Ott van minden reklámvideó mellett egy gomb, amivel ezt megteheted, és akkor ritkábban fogod látni.
2022. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A facebook hirdetéseket lehet hely szerint célozni, pl. hogy az adott városban élők lássák, és ezek után csak az kell, hogy valaki külön hirdetést csináljon az egyes városokra. Erre is van ember, mivel a fidesz végtelen pénzzel rendelkezik.


Szóval nem ördöngösség, csak pénz és időráfordítás kérdése.

2022. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!