Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Április 3.-án kikre és melyik...

Április 3.-án kikre és melyik pártra kell majd szavaznom?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első, 24 éves vagyok és azt hallom általában a fidesz és a fideszesek jobbak és kapok is valamit ha rájuk szavazok? Ez igaz-e illetve rájuk kellene-e szavaznom akkor?
2022. febr. 1. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

24 évesen nulla rálátással inkább üljél otthon, az a baj hogy sok idióta akkor megy el szavazni ha kap valamit, fogsz majd kapni az élettől, nyugodj meg, amikor majd dolgozol negyedéért egy külföldi ugyanazon végzettséggel rendelkező emberétől.

De szerintem nem vagy Te annyira hülye, csak ide jöttél trollkodni, és úgy teszel mintha most ért véget volna a hibernációd.


Szavazzál rájuk akkor, és majd éljél tovább abban a nyomorban filléreskedésben amit ők gerjesztenek.

2022. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha kapsz valamit, és elfogadod, mehetsz is a dutyiba.
2022. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor rájuk kelkene szavaznom, azt mondjátok?

Ti mit kaptatok legutóbb?

2022. febr. 1. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ne az alapján szavazz, hogy ki mit mond neked. Nézd meg melyik párt mit kínál, kivel tudsz azonosulni és az alapján válasz.

A szavazásért meg nem kapsz semmit, nem fizetnek érte.

2022. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

24 évesen adóvisszatérítést kapsz jelenleg. De már csak egy évig.

Nézd meg hogy az ellenzék mit ígér a fiataloknak.

Eszerint dönts, sztem, ne aszerint hogy melyik oldal dobálja a legtöbb sárt, vagy melyik oldal ordít hangosabban.

Mindkét oldal sz . r szerintem, és rendkívül demagóg, a Fidesz programja nagyjából a Soros-migránsozásra épül, az ellenzék programja meg, az h el akarják űzni Orbánt.

Alapvetően azt mondanám aki mindenképp meneszteni akarja ezeket a politikusokat az akkor teszi jól ha el se megy szavazni. Ugyanis azzal hogy elmész szavazni legitimálod (az ellenzék szerint egyébként korrupt) választási rendszert.

Szavazhatsz még a Kétfarkú Kutyapártra, ők tették eddig a legtöbbet pl. Budapesten, míg Karácsony a Fidesszel hadakozott a Váorsliget ügyében és ennyiben nagyjából ki is merült a főpolgármesteri tevékenysége, a Kutyapártosok buszmegállókat építettek, szemetet gyűjtöttek, aszfaltot festettek, csupa hasznos aprósággal járultak hozzá a városlakók életéhez.

2022. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remek! Azthiszem akkor a fideszre szavazok, hátha kapok is érte valamit!
2022. febr. 1. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
"kapok is valamit ha rájuk szavazok?" Megfogtad a szavazás lényegét
2022. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Troll
2022. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!