Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehet az ilyen intellig...

Mennyi lehet az ilyen intelligens, soknyelven beszélő és világot látott szavazók száma országosan akik a Fidesz szavazótáborának magját alkotják?

2022. febr. 2. 02:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Hát MZP bizony nagy mozgósító erővel bír...
2022. febr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
0-hoz közelítő.
2022. febr. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Fsms ***** válasza:
53%
Sajnos a Fidesz szavazó tábora gerincét a szakma nélküli, nyelvet nem beszélő vidékiek adják, kis falvakban közmunkán élnek. Ezért kellett a választó kerületeket átszervezni, hogy a Fidesz kevesebb szavazattal is többségbe kerüljön. Náluk a kormány média agy mosása valóban sikeres.
2022. febr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Egyre többen, hisz a vidék embereit magukévá tették, ott meg csak ilyen kaliberű, 'sok nyelven beszélő:):)' véglények élnek, miint valami pasák.
2022. febr. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

Vidéken élek, három nyelvet beszélek ebből kettő nyelvet anyanyelvi szinten, felvilágosult, tanult ember vagyok. Ausztralian kívűl minden földrészen voltam vagy turistaként vagy ott dolgoztam.

A Fidesz-re fogok szavazni.

2022. febr. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Én csak 2 nyelvet beszélek, elég sok földrészen jártam bár leginkább munka miatt, a fideszre fogok szavazni, sajnos a jelenlegi ellenzék még ellenzéknek is alkalmatlan.


Úgyhogy csak a várás marad, a várás egy megfelelő kormányra.

2022. febr. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Én beszélek magyarul, héberül (ezek anyanyelvi szinten), angol felsőfok, német olyan középfok, 2 diplomám van, Budapesten lakok, éltem külföldön is egy országban.

A Fideszre fogok szavazni, mert ezt az ellenzéket teljesen kormányzás képtelennek tartom és nem akarom azt a fajta identitás vesztett degenerációt ami nyugaton van. Jah meg elvből nem szavaznék olyan koalícióra amibe a Jobbik (vagy Mi Hazánk) benne van.

2022. febr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Millióból egy. A fidesz a legsötétebb csöcselék szavazataira vár. Az agyonverek mindenkit, a mecs elött, közben, és után szinvonalú emberek szavazataira hajt.
2022. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Rühes fidesz.
2022. febr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért ne nagyon vegyük készpénznek ezeket a beírásokat, hogy három nyelvet beszélek, és bejártam a világot, mert ezeket egy 8 osztályos fideszaktivista is beírhatja.
2022. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!