Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-k és feministák el...

Az LMBTQ-k és feministák el akarják törölni a szólásszabadságot?

Figyelt kérdés

Minden kritikára rámondják, hogy az "gyűlöletbeszéd". Érvek nem hangzanak el, mindenki elnyomó, aki nem támogatja pl. a melegházasságot, vagy törvényt hoz a gyermekek elsősorban mentális védelme érdekében és a szülő kezébe helyezi a nevelés jogát, nem pedig az övékbe.

Minden valós, de leginkább csak vélt támadást az emberi/női méltóság megsértéseként értelmeznek, szavakat alkotnak és próbálnak meg betiltani, már ami az ideológiájukba nem illik bele. Büntetik a nők utáni füttyögést (Anglia, Svédország), pedig az lényegében a tetszés kinyilvánítása, és semmi rossz nem fakad belőle. Mindent szexizmusnak bélyegeznek, de a feminista közben nyugodtan incelezhet és azonosíthatja a komplett férfi nemet a családon belüli erőszaktevőkkel.

Azt is megfigyeltem, hogy mindössze egyenlőségről (értsd: az ő "egyenlőségükről") beszélnek, de a szólásszabadság fontossága egyáltalán nem szerepel náluk napirenden, vagy ha igen, akkor ebbe mindössze a nekik kedves álláspont tartozik csak bele. Mindenki más náci, nőgyűlölő, fasiszta, incel, maradi, ostoba, fideszes stb.

Egyre inkább felüti a fejét közöttük az a vélemény, miszerint a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy nincsenek jogi következményei az általad elmondottaknak, hanem hogy "szabadon" elmondhatod. Ok, de hát ennyi erővel mindenkinek szabad a szólás, akinek nem nincs összegépkapcsozva a szája és tud beszélni, illtve Hitler és Sztálin alatt is szólásszabadság volt, hiszen beszélhettél, csak éppen elvitt érte a fekete autó.



2022. febr. 2. 13:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%

nem, csak mindenki szereti ha "csak neki van igaza"


mint te is :)

2022. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1, ez igaz, csakhogy én nem akarom betiltani az ellenkező véleményt.
2022. febr. 2. 13:46
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Ez megint egy olyan kérdés, amire tök mind1, hogy milyen választ adunk, úgyse fogod elfogadni?
2022. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%

#2 Akkor mond, mi kifogásolnivalód van a melegházassággal kapcsolatban?

És hol hallottál akkora baromságot, hogy bárki is elvenné a szülőktől a gyermeknevelés jogát?

2022. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket a folyamatokat politikai érdekcsoportok mozgatják, akik szavazói támogatásért triggerelik a velük egyet nem értő másik csoportot. Lényegében meg is fogalmaztad, mi a problémám nekem is ezekkel a mozgalmakkal.

És valóban van egy ilyen jellegű nagyon erős kettős mérce. Például engem, aki soha a büdös életben nem füttyögtem nők után, mindig is tisztelettel viszonyultam a másik (és a saját) nemhez, nevez elnyomó erőszakoló állatnak egy komplett kurzus csak azért, mert péniszem van. És erre komplett kutatásokat építenek, csak hogy az ideológiájukat igazolják.

Mint régen amikor tudományos kommunizmus néven magyaráztak meg és legitimáltak egy politikai ideológiát. Na most ugyanez van, csak most nem a kulákok az ellenség hanem a férfi.

2022. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Minden áldott nap itt eszi a fene és ilyen fszságokat kérdezget! De, bármilyen érvet hozunk fel neki, milliónyit, szimplán ignorálja! Tehát csak provokálni akar!
2022. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%

"ez igaz, csakhogy én nem akarom betiltani az ellenkező véleményt."

Akkor remélem te is támogatsz pl. egy Orbán - Márki-Zay vitát, ahol megismerhetnénk a két fél véleményét. Mert hogy jelenleg pont a fidesz akarja betiltani az ellenkező véleményeket, amit nyíltan ki is mond és fel is vállalja. Érdekes módon ez nem zavarja az embereket, de az a csúnya LMBTQ, na az aztán mindennek a teteje már! :D

2022. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%

7# Már megbocsáss de álljon meg a fáklyás menet! Azt akarod ebből kihozni, hogy aki ellenzi ezeket a szélsőségeket, az egy fideszes bunkó? Kikérem magamnak! Részemről engem senki ne nevezzen erőszaktevőnek addig, amíg ez rám nem igaz.

Orbán vs. bármelyik ellenzéki vita? - Hajrá!

2022. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
13%

#4 "És hol hallottál akkora baromságot, hogy bárki is elvenné a szülőktől a gyermeknevelés jogát?"


olvasd el a cikket


Amcsi woke professzor azt javasolja, hogy a gazdagok cserléjenek gyereket a ajléktalanokkal, és egyébként is az összes gyereket állami gondozásba kell venni, a társadalmi egyenlőség elérése miatt.


mandiner szemlézi: [link]


a mandineres cikkben benne van a link is az eredeti SFC ckkre.

2022. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak a szólásszabadságod törlik el, de a péniszedet is. A világon mindenki hímnős lesz és akkor nem lesznek nemi szerepek és incelek sem, mert mindenkinek jut hímnő.


Mindennapra jut egy ilyen ostoba kérdés. A szülő először lesz szíves foglalkozni a gyerekével, aztán aggódni rajta, hogy ne legyen b*zi.

2022. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!