Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony miért hallgat a...

Karácsony miért hallgat a pasaréti luxuslakásról?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 3. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Tisztelt kérdező. Amikor az alább linkelt cikket olvastad, vagy olvasod, nem tűnik fel a sorok megfogalmazásában, hogy itt egyáltalán nem a tényekről van szó (miszerint Karácsony Gergely autója van egy ház előtt - ez a tény), ehelyett a megfogalmazás magában tartalmaz egy fennkölt, figyelemfelhívó magatartást, mintha ez akkora hír lenne, hogy 8-as erősségű földrengést mértek Kiskunbélapátfalván.


Akinek van érettségije, vagy még gimnáziumba jár, az tanult szövegértést. Arra kérlek, erre figyelj legközelebb, és hívd fel a hasonlóan naiv embertársaid figyelmét is erre. Hogy minél kevesebb legyen azok száma ebben a jobb sorsra érdemes Hazánkban, akiket hülyére lehet venni.


Köszönet.

2022. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
magyarnemzet :D ennyit erről
2022. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert senki sem kérdezte róla.
2022. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
1: sajnos a kritikus gondolkodást sikeresen leépítették a fideszesekben, ha régebben volt bennük, mert tényleg mindent készpénznek vesznek, amit hallanak, olvasnak a pártjuktól, eszükbe sem jut, hogy megvezethetik őket
2022. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4, pontosan tisztában vagyok vele, viszont egyesével nem lehet kétmillió ember (vagy még több) fejében lámpát gyújtani, ezért mutattam a kérdezőnek fényt, és kértem arra, hogy ezt vigye tovább. Hátha..... 🤷
2022. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fényt. Neked amúgy sok van belőle? Mert nem láttam a hír cáfolatát...


"sajnos a kritikus gondolkodást sikeresen leépítették a fideszesekben, ha régebben volt bennük"


Mert ugye a bal sokkal különb ebben is...

2022. febr. 3. 18:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Na mégis lett magyarázat. Miért kellett erre az egyszerű kérdésre ennyit várni? Amúgy abból a szempontból igenis volt jelentősége, hogy miért nem tüntette fel a vagyonnyilatkozatában, hát ezért:


„Karácsony Gergely és családja a tavalyi év közepe óta egy 2. kerületi bérelt lakásban él. A főpolgármester erről korábban már maga is beszélt a nyilvánosságban, az előválasztás mindkét fordulójában egy 2. kerületi szavazóhelységben szavazott. A lakást egy magánszemélytől bérlik.”


Ennyi. Ha válaszolnának, cikk sem született volna belőle.

2022. febr. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!