Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti ellenzékiek. Ti...

Budapesti ellenzékiek. Ti hogyan tekintettek a vidékre? A vidéki emberekre és a vidéki életformára. Voltatok már Budapesten kívül, mondjuk valamelyik messzi faluban?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van faluban rokonom, és sok időt is töltöttem falun.
2022. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Gyenge,próbáld újra
2022. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Mert?
2022. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak vidéki barátaim, éltem is egy kisvárosban nem kevés ideig.

Szerintem többnyire rendes emberek, kevésbé érzéketlenek, mint a pestiek. Amit negatívumként írok fel nekik, hogy túlságosan nagy hatással van rájuk a kormánypropaganda. Nem az a baj, hogy sokan kormánypártiak, hanem az, hogy nem is akarnak más információt befogadni. Persze ez sem mindenkire igaz, illetve Pesten is van ilyen, csak az arányok mások.

2022. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, Budapest szélén is viszonylag vidékiesen élek.


Ami nem tetszik sok vidéki tudatlansága, tájékozatlansága a világ dolgaiban.

2022. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Budapesten élek, apám még Csongrádon született. Sokat jártam az alföldi kisvárosban, és valamelyest odavalósinak is érzem magam. Tisztelem a vidéki emberekben, hogy megtermelik számomra az élelmet, és hálás vagyok nekik emiatt. Mind ezen felül neheztelek azokra a gazdákra, akiket a maffiakormány a megfelelő propagandaeszközök segédletével uniós pénzen sikeresen felvásárolt.
2022. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

budapest jelenlegi lakosságának minimum a 2/3-a vagy ő maga is vidékről települt a fővárosba, vagy még a szülei jöttek fel


Amugy a vidékiek azt hiszik hogy a pestiek utálják őket, ez nyilván a kormánypropagandának és a beárkozotságuknak köszönhető


de amugy szerintem a vidékiek sokkal többet foglalkoznaka fővárosiakkal mint a fővárosiak a vidékiekkel, persze mindenhol vannak korlátolt buta emberek, vidéken is és a fővárosban, nagyvárosokban is...

2022. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

3 éve költöztem Hajdú-Bihari kisvárosból Budapestre. Az én mentalitásom mindig is inkább urbánusabb volt, vidéken is, így Pesten érzem jobban magam. A vidéknek megvan az a bája, amikor elhagyom a Budapest vége táblát, hirtelen minden lecsendesül, nem lesz minden olyan gyors, mint a fővárosban, és ezt nagyon imádom a vidékben.

Az a baj, hogy vidéken szinte nem is létezik a Fidesz ellensúlya - direkt nem mondok ellenzéket. Olyan ott, mintha csak a Fidesz létezne, a Fidesz egyenlő az állammal, és nincs is más. Vagy ahol kicsit is hallatnak magukról ellenzéki politikusok, harmatgyengék, és nem jön át az embereknek, hogy nekik is van kormányzóképességük.

2022. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!