Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetne még ennél is képmutató...

Lehetne még ennél is képmutatóbb Orbán?

Figyelt kérdés

[link]


Orbán Viktor és családja egy Michelin csillagos luxus étteremben vacsorázott. Na most ez csak azért furcsa, mert pár nappal ezelőtt ez a drága ember, ez a prolik vezére telesírta a médiát a vagyonnyilatkozatával. Miszerint neki szinte semmi pénze nincs. Megtakarítása nulla, a hiteleit pedig húsz év után sikerült kinyögnie. Ezek után a kérdés, hogy tényleg szükséges volt, hogy luxus étteremben rázza a rongyot, és játssza a nagyurat? Hol van ilyen esetben a határ? Hanyas fokozatra képes még Orbán kapcsolni képmutatásban, és jellemtelenségben?



2022. febr. 5. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Képmutató akkor lenne, ha parizerrel fotózná magát, és azt posztolná ki. Nem is tudom, csinált valaki ilyet mostanában?
2022. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
lehetne, pl ha alapélelmiszernek minősítené a farhátat.
2022. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Orbán kétségtelenül képmutató, mindig a szegény embert adja elő, a vagyon nyilatkozata szimplán hazugság. Nem kell ezeken meglepődni, egy hazug képmutató ember, persze foglalkozni kell ezekkel.
2022. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

3#

Magyarországon minden politikus ezt csinálja.


Jakab is játssza a prolit, közben elég jól él.Gyurcsány is a hajlékonyakkal aludt.Vona elment trágyát lapátolni egyszer.


Magyarországon tetszik az embereknek ez a kispolgárias, prolis viselkedés.

2022. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#1: A parizeres mutatvánnyal sem tudtam teljes mértékben azonosulni, de ez már tényleg mindennek a teteje, hogy valaki egyik nap a még a szegény legényt játssza, pár nappal később meg már luxusban fürdő burzsuj lesz. Ez azt bizonyítja, hogy ürülék van a palacsintába, hogy finoman fejezzem ki magam.
2022. febr. 5. 12:34
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
5: hol játszotta a szegény embert?
2022. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Aranyos de orbánék és mások között oriási a különbség. Gyurcsány nem vallja magát egyszerű embernek és a vagyon nyilatkozatában sem úgynezki mintha ferdítene. Illetve vona trágyát lapátolt, és? Azt mondta ő egy egyszerű ember aki trágyát lapátolgat? Vagy segített egy kicsit egy kampány erejéig? Ezek nagyon nem képmutató dolgok.
2022. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem keresek harmad annyit se, mint Orbán, de én is voltam már luxus étteremben.
2022. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]


#6: Ez csak a sokból egy, de még rengeteg ilyen cikket találsz a témában. De érdemes elolvasnod az utóbbi napokban kijött vagyonnyilatkozatot is.

2022. febr. 5. 14:46
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
9: Egy vagyonnyilatkozat egy tárgyszerű lista, abban mi lenne a "játszás"??? A bérből és fizetésből élés meg marhára nem azt jelenti, hogy valaki szegény. Ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, akkor persze nem csoda, hogy nem értesz semmit.
2022. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!