Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gattyán személyében feltűnt...

Gattyán személyében feltűnt egy valóban hazafias, kompetens politikus, miért nem szavaznának rá a legtöbben?

Figyelt kérdés
Gattyán nagyon ért az üzlethez, sikerhez, önerőből lett nagyon gazdag. Nem akar sárdobálást, nem személyeskedik, gyűlölködik, nem érdekli az ideológia, csak egyszerűen fejleszteni akarja az országot, oktatást, egészségügyet, informatikát, stb. Igaz, nem a legerkölcsösebb területen gazdagodott meg. De miért nem jó ő a népnek a politikusbűnöző tolvaj hazaárulók helyett?

2022. febr. 7. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Én a fideszesek helyében, csak rá szavaznék!
2022. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha MZP így folytatja, még be is juthat Gattyán.
2022. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Alighanem Gattyán kapott a Fidesztől egy visszautasíthatatlan ajánlatot, és csak azért indul. Sajnálom.
2022. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
1# én pedig MZP szavazóként szavaznék inkább Gattyán-rá!!🤔🤫
2022. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Mert ezek nem tűnnek csak úgy fel. Ezeket elő varázsolják, mint a bűvész a nyuszit a cilinderből. Nyilván okkal, céllal került ez is elő, csak úgy, mint MZP, akiről azt sem tudtad 1 éve, higy a világon van.
2022. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én a "pofon/állon vágásig" vacciláltam, hogy menjek-e egyáltalán szavazni, vagy, ha megyek, akkor MZP-re, vagy a KKP-re szavazzak, mert megmondom őszintén, annyira reménytelennek tartom, ami most történik, minden szempontból, hogy elöször, nem vagyok benne biztos, hogy jó lenne egy kormányváltás -bár nyilvánvalóan gyűlölöm a Orbánt-, viszont az a pofon engem is állonvágott, és szrok rá, megyek.
2022. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Gattyán, lyukas az alsóGatyám.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Pronoból könnyű meggazdagodni. A DR-t nem tudta talpra állítani.
2022. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Gattyánék lesznek a meglepetéspárt idén. 5,5%-al bejutnak a parlamentbe.
2022. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23:37: oké, ez az évszázad vicce. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2022. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!