Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kitörne a NATO-orosz...

Ha kitörne a NATO-orosz háború és ha az összes magyar párt arra kérne titeket, hogy harcoljatok megtennétek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ostobaság lenne ismét háborúzni. Inkább várnám a kegyetlen halált, közben csóválnám a fejem, hogy nem változtak a nagy hatalmak.
2022. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Milyen háború??

Ezt már emberek nem fogják vívni, ha lesz valami. Ha ukrán-orosz konfliktus durvul ott annyi lesz, hogy ukrajna kap atomot és kész. Ha amerika utána akar még arcoskodni vagy megbosszúlni, akkor nem csak ukrajna szívja meg, hanem több lesz az áldozatok száma.

De hogy én fegyvert fogjak, mert 20 méterre is el tudok lőni?? Egy orosz mesterlövész meg lehet leszed 2 kilóméterről. Van ennek értelme?? Tapasztalt, képzett katonák ellen menni a civil lakosoknak??

Meg mint mondtam, ott bombázás, rakétázás és atom töltetek lesznek. Nem ember vs ember és nek 1v1 azonos "súlycsoportokban"

2022. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szívesen, ha a parlamenti képviselőkből verbuvált támadó éket kell támogatni hátulról.
2022. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Csak akkor, ha az összes fideszes milliárdos ott áll mellettem, az első sorban.
2022. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha NATO-orosz háború lesz akkor nem a frontra fogsz igyekezni hanem a temetőbe hogy jusson hely. Mert egy ilyen konfliktus atomháborúba torkollana ha nagyon gyorsan nem zárnák le a felek.
2022. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha Vik ott lenne előttem, a harcban és ő vinné a fegyverem, akkor simán...
2022. febr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Harcolnék, de az oroszok oldalán, vagy szándékosan szabotálnám a NATO-t.
2022. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha Beregszász visszafoglalásáért mennénk, akkor valószínűleg igen. Ha ukrán oldalon kéne menni, akkor dezertálnék a túloldalra.
2022. febr. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Semilyen kiképzést nem kaptam, hova vinnének?

Még a Call of Dutyban is elakdtam.

2022. febr. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha minket tamadnak akkor igen, ha mas orszagot kellene tamadni akkor nem
2022. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!