Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem egész két hónappal a...

Nem egész két hónappal a választások előtt mi okozza ezt a teljes káoszt a baloldalon?

Figyelt kérdés

[link]


Képtelenség kiigazodni a helyzeten.


2022. febr. 9. 12:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

MZP-nél biztos nagy a káosz, ha ezt sem tudja:


[link]


"A fidesznek egy évtizede nincs programja, akkor ott mekkora káosz lehet?"


Ehhez képest egész jól elkormányozgatnak "program nélkül". Meg lehet, hogy még négy évig.

2022. febr. 9. 13:26
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

"Ehhez képest egész jól elkormányozgatnak"

Értem, de akkor az ellenzék részéről miért hiányoljátok a programot? A cikk szerint baj, hogy az ellenzéknek még nem nyilvános a programja, ez szerinted is baj, de közben meg kifejtetted hogy nem is kell program, mert anélkül is lehet jól kormányozni. Nem inkább nálad van egy kis káosz?

2022. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem mondanám, hogy egész jól elkormányoznak sőt.
2022. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"nem is kell program, mert anélkül is lehet jól kormányozni"


Azt idézőjelbe tettem, ha figyeled, szóval én nem állítottam, csak téged idéztelek, program nélkül nehéz lett volna háromszor egymás után nyerni és mindezt kétharmaddal.


"de akkor az ellenzék részéről miért hiányoljátok a programot?"


Mert ők nem akarják tudni, mire szavaznak? Az O1G meg a "neazorbán" nagyon kevés, valamit illenék villantani. Vagy szégyellik a proramjukat?

2022. febr. 9. 13:57
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Ezeknél jóval többről van szó csak nem a kesma-ból kellene informálódni, és megkellene tanulni kritikusan gondolkodni a kormányról mert vannak bajok bőven, és ezt semmilyen propaganda nem fogja tudni eltakarni, legfeljebb a legostobábbaknál.
2022. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azt idézőjelbe tettem, ha figyeled, szóval én nem állítottam, csak téged idéztelek, program nélkül nehéz lett volna háromszor egymás után nyerni és mindezt kétharmaddal."

Pedig nem volt programjuk. Vagy meg tudod mutatni a fidesz programját?

Pl. itt vana Jobbik 2018-as programja az országgyűlési választásokra: [link]

68 oldalas, részletesen kidolgozott program. A fidesznek milyen programja volt 2018-ra, amikor kétharmaddal nyerte a választást? Mert én sem a weboldalukon, sem az internet más helyén nem találtam a fidesz programjáról az ég világon semmit. Az ellenzék programjának részletei fent vannak MZP youtube csatornáján részletekben, folyamatoan ismertetik. Még vannak részek, amiket nem fejeztek be, ezért nincs kint a teljes program írásos formában.

2022. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

1# az program??

Olyan általános, demagóg, populista sz@rt bármikor írok neked 2 óra alatt...

2022. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
#17 a fidesznek még ez sem sikerült.
2022. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
[link] Milyen szép program terveket lehet itt olvasni csak nehogy kudarcba fulladjon mint régen az MSZP-SZDSZ idejében az új Magyarország program: "Elkúrtuk! Nem kicsit, nagyon!"
2022. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!