Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tele van drogossal a Fidesz....

Tele van drogossal a Fidesz. Ezt miért nem hangoztatja MZP?

Figyelt kérdés

Meg lehetne szégyeníteni az eresztényeket, elég csak a Borkaira és Szájerre gondolni.

Van rajtuk kívül még egy csomó szerhasználó



2022. febr. 9. 22:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező!


Nem tudom, hogy MZP ezt miért nem hangoztatja, de azt tudom, hogy személy szerint én miért nem örülnék, ha hangoztatná.

Egyrészt azért, mert tudni valamit, egy dolog. Bizonyítani meg egy másik dolog.

Másrészt azért, mert, ha ilyen eszközökhöz nyúlna, nem lenne különb a fidesznél. Nem korrekt és nem hiteles, ha támadok valakit x cselekedetéért, majd én is elkövetem ugyanazt.

Harmadrészt pedig azért - és ez már a legszigorúbb magánvéleményem-, mert attól, hogy valaki drogozik, még lehet jó és értékes ember, valamint jó szakember. És itt gyorsan hozzá is tenném, hogy különböztessük meg az ún. kemény drogokat pl a marihuánától! Utóbbival lehet együtt élni úgy, hogy nem gyakorol negatív hatást sem a használó, sem a környezete életére. És azért az nyílt titok, hogy pl marihuánával nem csak politikusok élnek - pártállástól függetlenül-, hanem egyetemisták és megterhelő, nagy felelősséggel járó munkát végzők is. Megint másik sztori, hogy pont emiatt álságos ennek a szernek a kriminalizálása.

2022. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!