Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem tartja...

Isti22 kérdése:

A Fidesz miért nem tartja fontosnak a diákok és a 25-65 év közötti gyermektelenek szavazatáért küzdeni?

Figyelt kérdés

A KSH szerint kb. 3,2 millió felnőttnek nincs gyereke. Ennek egy része nyilván nyugdíjas, de szerintem nyugodtan számolhatunk azzal, hogy kb. van 2 millió szavazó, aki nem kap olyan közvetlen pénzjuttatást, mint mások.


Őket (beleértve engem) azért nem próbálja megvenni a Fidesz, mert annyira jól áll a körükben vagy mert annyira rosszul, hogy ezen a pénz sem segítene?


2022. febr. 11. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Ez a réteg alapvetően Fidesz-párti, ezért nincs szükség támogatásra
Ez a réteg alapvetően nem Fidesz-párti, ezért felesleges a támogatás
Más:
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Egy halom kedvező intézkedés van az árstoptól az alacsony SZJÁ-n át a rezsicsökkentésig, ami őket is érinti.
2022. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
ők úgy gondolják hogy nem (rosszul)
2022. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Hogyne próbálná őket megvenni? Például sokan tapsoltak az üzemanyagárak befagyasztásának ebből a halmazból.
2022. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevesebben vannak.
2022. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
#1 valószínűleg ők nem olyan degeneráltak, hogy ne lássanak át ezeken a látszat intézkedéseken.
2022. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 15:32


Most kifejezetten a közvetlen anyagi támogatásra gondoltam, ahogy írtam is. A nyugdíjasoknak pénzt utalnak, a dolgozó gyerekeseknek pénzt utalnak, de van legalább 2 millió választó, aki nem kap semmi ilyesmit.

2022. febr. 11. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

"Most kifejezetten a közvetlen anyagi támogatásra gondoltam, ahogy írtam is. A nyugdíjasoknak pénzt utalnak, a dolgozó gyerekeseknek pénzt utalnak, de van legalább 2 millió választó, aki nem kap semmi ilyesmit."

Nyilván. Ha valaki valamire fel pénzt kap, akkor értelemszerűen lesznek egy csomóan, akik nem kapnak, hisz nem igaz rájuk ugyanaz. Amit te akarsz azt alapjövedelemnek hívnák, de azt még a legnagyobb gazdaságok sem bírnák, nemhogy Magyarország.

2022. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 16:31


Nem akarok semmit, csupán érdeklődöm, hogy a választásokra való tekintettel többmillió ember kapott egyszeri pénzbeli juttatást, többmillió viszont nem kapott - ennek az az oka, hogy ebben a csoportban eleve jól áll a Fidesz vagy ellenkezőlg, annyira rosszul áll, hogy ezen a pénz se segítene?

2022. febr. 11. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Nincs annyi pénz hogy mindenkinek csak úgy ingyen osztogassanak, plusz ha lenne is, az inflációnak akkora lökést adna egy ilyen húzás, ami gyorsan még lejjebb taszítaná a gazdaságot a lejtőn...
2022. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igazbol gec*re felesleges:D a legtobb fiatalnak helyen van az agya mert jelen van az interneten, atlatja a gyurcsany shows reklamokat,azt hogy mikor vagnak meg dolgokat es mikor probalnak manipulalni:) Abszolute nem a tvn nezik a pesti sracokat es valoszinu a budin nem is az origot olvassak.
2022. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!